Stovyklavietė Dobilų slėnis

Stovyklavietė Dobilų Slėnis ant Jūros upės kranto, baidarių maršrutas Nr.6

Stovyklavietė Dobilų slėnis – tai atokus ir privatus šeimos vienkiemis, apsuptas Jūros upės ir miško, įsikūręs Šilalės rajone, 3 km iki Kvėdarnos, Padievaičio kaime.

Stovyklavietė Dobilų Slėnis-baidares-kubilai-nameliai-prie-upes-Jura

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Jei nesi užkietėjęs miestietis ir pritari, kad gamta vaistas ir kūnui, ir sielai, kviečiame į svečius. Užmirškite pasaulio rūpesčius, palikite nuovargį ir stresą didmiesčio kamštyje. O plaukdami su TURISTAUK LT baidarėmis, maudykitės vandens pursluose, grožėkitės paukščiais ir įvairiaspalve augmenija, sustokite pasigrožėti ir pasivaikščiokite po Padievaičio piliakalnį.  Po plaukimo baidarėmis vakare  mėgaukitės laužo šiluma ar murktelk į šiltą vandens kubiliuką.

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Dobilų slėnyje jus pasitiks švarus oras, genio tuksenimas, šimtamečių ąžuolų lapų raminantis šnaresys, nepakartojami miško kvapai, ryto rasa ir Jūros upės čiurlenimas. 

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-JuraTuristauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

PAVĖSINĖ NR.2 SU ELEKTRA SU VIETA PALAPINIŲ STATYMUI

PAVĖSINĖS NUOMA SU PALAPINIŲ STATYMO VIETA – 10 eurų / 1 turistui, bet ne mažiau 100 eurų grupei 1 para.
Dobilų Slėnyje priimama viena grupė, kuri, po plaukimo baidarėmis, planuoja nakvynę savo palapinėse. Grupei rezervuojama pavėsinė su elektra, lauko baldais, šaldytuvas, virdulys, laužavietė, iešmai / grotelės, malkos, vieta palapinių statymui, yra vanduo. Yra bendra tinklinio aikštelė su smėlio danga, krepšinis, tvarkingi lauko tualetai, dušas su šiltu vandeniu. 

Moksleiviams-stovyklaviete-Dobilu-Slenis-ir-plaukimas-baidaremis-upe-Jura-Turistauk.lt

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

 

Papildomai galima rezervuoti mobilų kubilą su oro burbulų ir LED sistema (100 eurų) arba mobilią pirtelę prie netoli nuo stovyklautojų esančios kūdros (80 eurų). Maudytis galima kūdroje arba Jūros upėje. 

PAVĖSINĖ SU ELEKTRA SU NAKVYNE NAMELIUOSE

PAVĖSINĖS NUOMA KAI  NAKVYNĖ NAMELIUOSE – 100 EURŲ / PARA GRUPEI.

Stovyklavietė Dobilų Slėnis įrengta taip, kad turistų grupės netrukdytų viena kitai. Tam Pavėsinės su elektra VAKAROJIMUI yra atokiai viena nuo kitos atskiroms turistų – baidarininkų grupėms. 

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura-

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Viena pavėsinė Nr.2 – turistams, kurie rezervuoja stovyklavietę su palapinėmis. Dvi pavėsinės Nr.1 ir Nr.3 – turistams, kurie pasirinko nakvynę nameliuose. Šalia kiekvienos pavėsinės yra erdvi ir patogi laužavietė MAISTO GAMINIMUI,  šašlykinė, grotelės / iešmai, yra šaldytuvas, malkos. Yra bendra tinklinio aikštelė, krepšinio lankas, tvarkingi lauko tualetai, dušas su šiltu vandeniu. Galima užsisakyti kubilą arba pirtelę.

Dobilu-Slenis.-Nameliai-ant-Juros-upes-krantoDobilu-Slenis.-Nameliai-baidares-pirtis-kubilai-ant-Juros-upes-kranto-

Kulinarija gamtoje arba užsakomas maistas

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-JuraKulinarija gamtoje, Turistauk.lt

 

Prie pavėsinių įrengtoje laužavietėje vyksta tikras kulinarinis šou “Nustebink artimą”. Į gamtą atvyksta turistai su kazanais ir komadais, nes laiko yra išbandyti įvairius patiekalus ir pavaišinti savo draugus ar šeimą.

Jei nuspręsi, kad kepti ir gaminti ant laužo jau ne ta lyga arba žaidimai, maudynės ir poilsis mieliau širdžiai, užsakysime pagamintą karštą maistą: kugelį (su kiaulių kojomis, ausytėmis, paukštienos blauzdelėmis arba kiaulienos faršu), raugintų kopūstų sriubos su šonkauliukais, balandėlių, šašlykų, cepelinų, šaltibarščių, kibinų, aštrios mėsos guliašo sriubos su skrudinta duona ir kt.

DOBILŲ SLĖNIO NAMELIAI (spausti čia)

TURISTAUK LT BAIDARĖS (spausti čia)

MOBILŪS KUBILAI (spausti čia) su hidro sistema ir LED apšvietimu Dobilų Slėnyje

MOBILI PIRTELĖ (spausti čia) su priešpirčiu prie kūdros Dobilų Slėnyje

Dobilų Slėnio vienkiemis – jauki ir rami vieta: nuo Jūros upės atskirt apie 30 metrų pločio salele, todėl ne visiems vandens turistams, plaukiantiems Jūros upe, ji randama ir matoma, tad netrikdoma poilsiautojų ramybė ir privatumas.

P.S. pagal LR įstatymus, nuo 22 val.  šalyje yra ramybės valandos, tad labai tikimės iš Jūsų pagarbos kitiems šalia besiilsintiems baidarių irkluotojams!

iki malonių susitikimų
Dženeta ir Arturas Dobilai
Tel.: +370 699 75546
Tel.: +370 652 26904
info@turistauk.lt