Moksleiviams baidarės nuoma su PROGRAMA

Pasiūlymas MOKSLEIVIAMS: baidarės nuoma SU PROGRAMA upe Jūra Šilalės rajone

Baidarės nuoma su nakvyne ir pažintine ekskursija moksleiviams :

1.) Nuotykių kupinas plaukimas baidarėmis vaizdinga upe Jūra Šilalės rajone:
15 eurų / vienam moksleiviui 1 dienos plaukimas su gelbėjimosi liemenėmis ir baidarių atvežimu į sutarto maršruto pradžią *

2.) Plaukimas baidarėmis upe Jūra su stovyklaviete palapinėms:
20 eurų / vienam moksleiviui 1 dienos plaukimas + palapinių statymas stovyklavietėje (1 naktis) + pavėsinė su elektra  + laužavietė (malkos, šašlykinė, iešmai /grotelės), šaldytuvas, tinklinio aikštelė, krepšinio lankas *

3.) Plaukimas baidarėmis upe Jūra su nakvyne nameliuose:
30 eurų / vienam moksleiviui 1 dienos plaukimas + nakvynė namelyje (1 naktis, patogumų nėra, duodama balta patalynė) + pavėsinė su elektra  + laužavietė (malkos, šašlykinė, iešmai / grotelės), šaldytuvas, tinklinio aikštelė, krepšinio lankas *

4.) Plaukimas baidarėmis upe Jūra su nakvyne nameliuose + pirtis / kubilas:
35 eurai / vienam moksleiviui; įskaičiuota baidarės + nakvynė namukuose + pirtis /kubilas + pavėsinė su elektra  + laužavietė (malkos, šašlykinė)*

5.) Papildomai – NAUJIENAPažintinė ekskursija po Padievaičio piliakalnį “Gedimino takais” su PROFESIONALIU GIDU (60 eurų /1 val. grupei)

6.) Papildomai – NAUJIENASenovinio Šilalės krašto patiekalo „Meškuos šūduks“ degustacija: (25 eurai / 1- 20 žm.; 50 eurų /21 – 40 žm.) Tai – šimtametis pasninko valgis, kuris buvo išskirtinai gaminamas Šilalės krašte (tinka vegetarams). Pavadinimas intriguoja, ar ne? Todėl geriau vieną kartą paragauti, nei šimtą kartų išgirsti.

7.) Papildomai, pageidaujant, užsakomas maistas.

*pasiūlymas galioja tik baidarių nuomai upe JŪRA, tik moksleivių grupėms, tik plaukiant darbo dienomis pirmadienį – ketvirtadienį.

Moksleiviams-baidares-upe-Jura-nakvyne-stovyklavieteje-Dobilu-Slenis-Turistauk.lt

Nuotykių kupinas plaukimas vaizdinga upe Jūra Šilalės rajone

Rekomenduojame pačius  įdomiausius ir gražiausiu maršrutus, kuriuos per 20 darbo metų vandens turizmo srityje esame išbandę patys, todėl juos pažįstame ir Jums pateikiame išsamias rekomendacijas.

Moksleiviams-baidariu-nuoma-su-nakvyne-nameliuose-Dobilu-Slenyje-Turistauk.lt

Reikia tik surinkti Turistauk LT numeriuką +370 699 75546 (Dženeta), +370 652 26904 (Arturas) – ir pirmas žingsnis link smagių atostogų su draugais jau padarytas. Išklausysime jūsų norus ir pasirūpinsime viskuo – baidarės nuoma ir jų atvežimu, sudarysime individualų pagal jūsų poreikius maršrutą upe Jūra, rekomenduosime stovyklavietę, lankytinus objektus, aprūpinsime maršruto schema ir aprašymu, gelbėjimosi liemenėmis, pravesime instruktažą, o jei spėsime – tai ir nuotraukų iš žygio padovanosime.

Aktyviai-turiningai-ir-įdomiai-plaukimas-upe-Jūra-su-turistauk.lt

Plaukimas baidarėmis upe Jūra su nakvyne stovyklavietėje arba nameliuose

Moksleiviams-stovyklaviete-Dobilu-Slenis-ir-plaukimas-baidaremis-upe-Jura-Turistauk.lt

Mes siūloma kruopščiai atrinktas ir laiko patikrintas pramogines programas:

BAIDARIŲ NUOMA (100 vnt.) Aktyvus baidarių žygis, smagiais Jūros upės vingiais – tai atotrūkis nuo kasdienybės ir miesto, viso kūno mankšta, protą paliekant “už borto”, su naujais pažinimais, atradimais ir įspūdžiais.

POILSIS – bendravimas ir maisto gaminimas, spragsint laužo liepsnai, “meditacija” karštame kubiliuke ar kaitinimasis pirtelėje, žvejojimas, malonūs pašnekesiai, žaidimai ir dainos. Grupės vakarojimui rezervuojama pavėsinė su elektra, šalia įrengta laužavietė, šašlykinė, iešmai / grotelės, šaldytuvas, virdulys, tinklinio aikštelė. Pageidaujant, iškūrenama pirtis, kubilas su vandens burbulų sistema ir LED apšvietimu , užsakomas maistas.

NAKVYNĖ ant Jūros upės kranto nameliuose ar palapinėse. Grupei poilsiui / nakvynei rezervuojama palapinių statymo vieta arba aštuonių vietų nameliai Dobilų Slėnyje ant Jūros upės kranto.

pigi baidares nuoma moksleiviamsPalydėkite senus mokslo metus, o, svarbiausia, išsvajotas atostogas pasitikite linksmai. Praleiskite pašėlusiai gerą laiką, patirkite nuotykius,  plaukdami Turistauk LT baidarėmis Jūros upės smagiausiais ir vaizdingiausiais  maršrutais.

Moksleiviams-stovyklaviete-Dobilu-Slenis-baidares-upe-Jura-Turistauk.lt

Jūros upės baidarių maršrutai

Patikėkite, liūdna nebus. Jūros upė nenuobodi plaukti. Gamtos ir žmogaus rankų sukurtos kliūtys: slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli rieduliai, rėvų kaskados tik paįvairins kelionę ir suteiks adrenalino baidarių žygiui.

Turistauk-Lietuvoje-Jūros-upe-turiningai-ir-įdomiai.

Didžiuojamės, kad Jūros upės maršrutai praturtinti unikalia naujiena – lankymui atidarytas išpuoselėtas Padievaičio piliakalnis ant Jūros upės kranto Šilalės rajone. Padievaičio piliakalnį tyrinėję archeologai neabejoja, kad čia stovėjo pirmoji kunigaikščio Gedimino pilis. Ar gali būti geresnė proga ne tik pamatyti iš baidarės, bet ir “pramanštinti” kojas ir užkopti į piliakalnį, pasėdėti soste, surasti akmenį, kur vyko pagonių apeigos.

dviraciai baidares

Pažintinė ekskursija po Padievaičio piliakalnį “Gedimino takais” su PROFESIONALIU GIDU

Ką sužinosite ekskursijos metu, pasakoja gidė Rima, Šilalės gidų asociacijos pirmininkė, iniciatyvos „Negirdėti faktai apie Šilalę“ įkūrėja:

  • Ar teko kada Šilalę sumaišyti su Šilute? Kad taip nenutiktų, pirmiausiai papasakosiu, kuo yra išskirtinis Šilalės kraštas ne tik visoje Lietuvoje, bet ir Europoje?
  • Toliau leisimės į pasivaikščiojimą po Padievaičio piliakalnio teritoriją. Parodysiu, kur stovėjo Gedimino pilis, pasidalinsiu, kokią istoriją ji slepia.
  • Ekskursijos metu aplankysime Velnio sostą. Kas atsitinka ant jo atsisėdus – neabejoju, greitai suprasite patys.
  • Nuvesiu Jus ir prie kito sosto? Galėsite bent trumpam pasijausti kunigaikščiais.
  • Pamatysite ir Šilalės rajono menininkų sukurtas gamtos dekoracijas.
  • O pažintį su piliakalniu užbaigsime atsigaivindami Jūros upėje. O drąsiausieji galės išbandyti beždžionių tiltą.

moksleiviai su baidare juros upe
Kviečiame pasinaudoti Turistauk LT pasiūlymu su pageidaujama programa ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis upe Jūra.

iki malonių susitikimų,
Dženeta ir Arturas Dobilai
+370 699 75546
+370 652 26904
info@turistauk.lt