Baidarių nuoma

Baidarių nuoma maršrutais Žemaitijos upėmis – Jūra ir Akmena

Baidarių nuoma Žemaitijoje. Turizmo paslauga teikiama Šilalės rajone. Kreipkitės, o mes mielai pasirūpinsime ne tik baidarėmis, bet ir nakvyne nameliuose, apgyvendinimu kaimo turizmo sodyboje su pirtimi ir kubilu.
NAUJIENA – poilsio nameliai prie Jūros upės stovyklavietėje Dobilų slėnis!!!!

Visur gerai, bet Lietuvoje geriausia! Turistauk, pramogauk, patirk nuotykius! Pažinkit Žemaitijos gamtą ir istoriją, keliaudami Jūros upe ir jos intakais: Akmena, Aitra, Lokysta, Šešuviu.

Pasiryžę patirti neįtikėtinų nuotykių ir šaukia gamta? Bet pasimetėte tarp gausybės informacijos ir pasiūlymų? Nežinote, kaip smagiai sutikti išsvajotas atostogas, pasidžiaugti laisvadieniais? O gal organizuojate įmonės, klasės, bendruomenės, draugų ar giminių susitikimą? Reikia idėjų ir pagalbos? Ne bėda.

Skambinkite +370 699 75546; +370 652 26904 arba rašykite: info@turistauk.lt – visada Jūsų paslaugoms.

Kainos 2020 m.

Turistinis inventorius Nuomos kaina 1 turistui 1 dienai / Eurai
 

Baidarių nuoma

I-V ir SEKMADIENIS

7 – 10 Eurų /1 žm.

TIK šeštadienis

12 – 15 Eurų /1 žm.

Gelbėjimosi liemenės

įskaičiuotos į baidarių nuomos kainą

Papildoma vieta vaikui iki 5 m.

3 eurai / vnt. dienai

Hermetiškas maišas 50 l.

2 eurai / vnt. dienai

NEMOKAMAI aprūpinsime gelbėjimosi liemenėmis, maršruto žemėlapiu, detaliu žygio aprašymu. Bus pravestas instruktažas bei suteikta visokeriopa pagalba žygio metu.

Kviečiame atostogaujančius Lietuvos gyventojus praleisti aktyviai vasaros laisvadienius natūralioje gamtoje.

Baidarių ir turistų pervežimo variantai

♥ Turistų ir baidarių pervežimas (vienu kartu galime pervežti iki 40 – 50 turistų). Kaina – 3 eurai / 1 turistui vienkartinis mokestis, nuvežimas į pasirinkto maršruto pradžią ir /arba parvežimas po žygio atgal į nakvynės vietą, bet ne mažiau nei 15 eurų / grupei.

♥ EKONOMINIS VARIANTAS. Atvežame ir pasiimame kelionei pasibaigus tik baidares. Jūs atvykstate į suderinto baidarių maršruto pradžią ir po žygio išvykstate savo transportu. Kaina – 15 eurų / 1 reisas nuo 1 – 14 baidarių (vienu kartu atvežame iki 48 baidarių/4 reisai).

Baidarių nuomos sąlygos

Baidarės ir kitas turizmo inventorius išnuomojamas pasirašius nuomos sutartį.

Nuomos mokestis sumokamas nuomotojui perduodant, o nuomininkui priimant daiktus, t.y. pilnai atsiskaitoma iki žygio pradžios.

Priimant išankstinį paslaugų užsakymą vasaros sezono metui, imamas išankstinis apmokėjimas – 30 procentų nuo baidarių nuomos kainos, kuris, klientui atsisakius paslaugų, negrąžinamas.

Baidarių nuoma / Nuomojamas inventorius

Kokybiškų baidarių nuoma turistams palankiausiomis sąlygomis ir geriausia kaina.

Turistinė dvivietė baidarė VISTATuristine-dviviete-baidare-Vista-Turistauk.ltVISTA (gamintojas – kompanija Perception kayaks, Didžioji Britanija) privalumai:

Aukšta gaminamų baidarių kokybės.
Baidarių korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno (HDPE).
Patogios minkštos sėdynės, reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį.
Daug vietos daiktams susidėti.
Stabilios, greitos, lengvai valdomos, labai manevringos.

Turistinė dvivietė baidarė ROTOMOD BRIO, su papildoma vieta vaikui iki 5 metųROTOMOD-BRIO-Prancuzija-dviviete-baidare-Turistauk.lt Baidarės ROTOMOD BRIO (firma RTM, Prancūzija) privalumai:

Labai populiari, mėgstama turistų dėl ypač ergonomiškų sėdynių aukštu atlošu.
Lengvai valdoma, manevringa.
Įmontuota papildoma sėdynė, todėl į žygį baidarėmis gali susiruošti visa šeima, nes vaikus iki  5 – 6 metų galima sodinti dvivietės baidarės viduryje.
Korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno (HDPE).
Daug vietos daiktams susidėti, pritvirtinti papildomi diržai hermetiškiems maišams.
Labai stabili dėl savo dugno konstrukcijos.

Vienvietė baidarė “Carolina”

Gamintojas – firma Perception kayaks, Didžioji Britanija. Tai specializuota vienviete baidare vaikams ir jaunimui. Tvirtas polietileno korpusas. Patogu plaukti tiek siaurais srauniais upeliais, tiek ežerais. Galima susidėti daiktus į baidarės priekį ir galą bei turi papildomo krovinio tvirtinimo gumas. Reguliuojamos kojų atramos. Įmontuota sėdynė su minkšta nugaros atrama.

Vienvietė baidarė “Cruiser”

Gamintos Vokietijoje, firma “Prijon”. Tai pačios aukščiausios kokybės vienvietė baidarė. Pripažinta visame pasaulyje. Baidarėje įmontuoti du tinkleliai bagažui, rankenos baidarės transportavimui, atramos kojoms, didelis privalumas – hermetinė bagažinė su liuku. Patogi sėdynė.