Dobilų Slėnis: nameliai, baidarės, kubilai

DOBILŲ SLĖNIS: nameliai, baidarės, kubilai ant Jūros upės kranto

Dobilų Slėnis – šeimos mylimas gamtos kampelis, poilsio oazė prie Jūros upės Padievaičio kaime Šilalės rajone Žemaitijoje. Keičiantis turistų poreikiams, TURISTAUK.LT stengiasi žengti kartu. Taip privatus vienkiemis Dobilų Slėnis tapo vieta svečiui pailsėti po žygio baidarėmis upe Jūra. Jūros upė – labai mėgstama baidarininkų, nes turistus vilioja vingiuoti posūkiai, gamtos sukurtos kliūtys bei laukinė, mažai civilizuota ir labai vaizdinga upė. Jūra negili, todėl labai populiari plaukimui su vaikais. 

Dobilų Slėnis: PENKI 8 MIEGAMŲ VIETŲ NAMELIAI SU TERASOMIS

NAMELIO NUOMA  – 160 EURŲ / 1 NAMELIS 1 NAKTIS;
NAMELIO NUOMA 200 – 240  EURŲ / 1 NAMELIS 2 NAKTYS (kaina priklauso nuo mėnesio, savaitės dienos, turistų skaičiaus)

Nameliai-ant-Juros-upes-kranto-Dobilu-Slenyje-Turistauk.lt-Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura-

Namelyje yra 4 plačios (140 X 200) ir patogios dvigulės lovos su MIEGO STUDIJA čiužiniais Jūsų komfortiškam miegui , šaldytuvas, virdulys, indai, yra balta patalynė, terasa10 m2 su stalais ir kėdėmis. Patogumų nėra – tvarkingi lauko tualetai, lauko dušas su šiltu vandeniu. 

Dobilu-Slenis-nameliai-baidares-pirtis-kubilas-TuristaukLT.

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Dobilų Slėnis patinka tiems, kas mėgsta į rankas paimti kirvuką, užkurti laužą ir mėgautis jo liepsna bei gardžiu maistu, pagamintu ant laužo. Šašlykine, grotelėmis / iešmais ir malkomis pasirūpiname mes.

Dobilu-Slenis-nameliai-kubilas-pirtis-prie-Juros-upes

Dobilu-Slenis-baidars-su-nakvyne

Patinka tiems, kuriems žolės rasa, tekantis upės vanduo ar maudynės kubile – atgaiva kūnui ir sielai. Pageidaujant, iškūrename mobilų kubilą su oro burbulų ir LED sistema. Kaina – 100 eurų.

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-JuraTuristauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

PAVĖSINĖ SU ELEKTRA (yra 3 vnt.) vakarojimui su šalia įrengta laužaviete maisto gaminimui

PAVĖSINĖS NUOMA – 100 EURŲ / PARA GRUPEI, kai nakvynė rezervuojama nameliuose.
PAVĖSINĖS NUOMA SU PALAPINIŲ STATYMO VIETA – 10 eurų / 1 turistui, bet ne mažiau 100 eurų grupei para; 15 eurų / 1 turistui, bet ne mažiau 200 eurų grupei dvi paros.

Grupei vakarojimui rezervuojama pavėsinė su elektra, yra šaldytuvas, virdulys. Šalia įrengta erdvi ir patogi laužavietė maisto gaminimui. Paruošta malkų, šašlykinė, grotelės / iešmai, yra šulinio / šaltinio vanduo. Dažniausiai stovyklavietėje apsistoja trys grupės prie atskirų pavėsinių (1 -2 grupės su nakvyne nameliuose, 1 grupė atokiau nuo namelių su palapinėmis). 

Dobilu-slenis-nameliai-baidares-kubilai-prie-upes-jura.

Turistauk-LT-baidares-kubilas-nameliai-prie-upes-Jura

Dobilų slėnis nameliai, baidarės, kubilai, pirtis – tai, ko reikia poilsiui nuo miesto šurmulio. Aplink ošiantys didingi ąžuolai, čiurlenantis vanduo, sutvarkyta ir vakarėjant įsižiebianti vienkiemio teritorija sutinka kiekvieną su ypatingu jaukumu, paslaptingumu ir savo istorija.

Stovyklavietė Dobilų Slėnis su palapinėmis (spausti čia)

Iki malonių susitikimų, mieli turistai!

Tel.:+370 699 75546 (Dženeta)
Tel.:+370 652 26904 (Arturas)
info@turistauk.lt
www.turistauk.lt
www.facebook.com/turistauk.lt
www.instagram.com/turistauk.lt