Baidarės su nakvyne kolektyvams

Baidarės su nakvyne – nebrangi pramoga kolektyvams, įmonėms, mergvakariams, gimtadieniams, giminių susitikimams

Baidarės su nakvyne ant Jūros upės kranto sodybose, – pasiūlymas įmonių, organizacijų, bendruomenių kolektyvams, stovyklų ir sąskrydžių dalyviams, giminių susitikimui, gimtadienio fiestai, mergvakarių ir bernvakarių dalyviams, kai norisi ir natūralios gamtos, aktyviai praleisti laiką ir šiek tiek patogumo.

Turistauk.lt baidarių nuomos bazė siūlo

Baidares-nakvyne-namukuose-kubilas-prie-Juros-upes.Galime padėti suorganizuoti tiek mažam, tiek dideliam kolektyvui žygį baidarėmis Jūros upe su nakvyne. Vandens turizmo srityje patirties turime, dirbame nuo 2003 metų.

Baidarių-nuoma-kubilas-pirtis-nakvynė-prie-upės-Jūra.Vienviečių, dviviečių, triviečių, pritaikytų plaukti su mažais vaikais, baidarių nuoma (100 vnt.).

Nakvynė stovyklavietėje su palapinėmis, apgyvendinimas nameliuose su terasomis (40 miegamų vietų, nameliuose yra šaldytuvai, indai, balta patalynė).

Dobilu slenis: baidares su nakvyne ant upes Juros kranto.Pavėsinės su elektra (3 atokiai viena nuo kitos). Šalia įrengtos laužavietės vakarojimui ir maisto gaminimui (arba, pageidaujant, maistas užsakomas).

Baidariu-nuoma-su-nakvyne-prie-juros-upes-pavesines-pirtis-kubilas-maitinimasPirtis arba kubilas su hidrosistema bei LED apšvietimu. Tinklinio aikštelė. Turistų ir baidarių pervežimas.

stovyklaviete-Dobilu-slenis-baidares-kubilas-pirtis-nameliai.Asmeniškai jūsų grupei maršrutų sudarymas Jūros upe, pervežimas baidarių ir turistų. Patarimai visais klausimais, susijusiais su žygio baidarėmis organizavimu.

gimtadienio fiesta www.turistauk.lt baidarese prie Jūros upės

Plaukimas baidarėmis – tai aktyvus turiningas poilsis ir pramoga

Tai geras išbandymas mergvakarių ir bernvakarių dalyviams. Juk kur, jei ne gamtoje, geriausiai atsiskleidžia žmogaus savybės, kurių kasdieniniame darbe ir gyvenime nė neįtartum esant. Be to, plaukimas baidarėmis suteikia progą pabūti natūralioje gamtoje, įkvėpti gryno oro ir ištrūkti iš biurų ir ofisų ar miesto kamščių.baidares su nameliais stovyklavieteje Dobilu slenis

Plaukimas baidarėmis – puiki priemonė kolektyvo tarpusavio ryšių stiprinimui

Tiek vadovams, tiek darbuotojams, tiek draugų kompanijoms naudinga, svarbu bei įdomu žinoti, kokiomis savybėmis pasižymi vienas ar kitas komandos narys. Kas yra tikrieji, o kas tik teoriniai lyderiai. Neabejotinai reikšmingas veiksnys – kolektyvo vienybė, gebėjimas susitelkti, koncentruotis į galutinį tikslą, mokėti reikiamu momentu išnaudoti asmeninius privalumus, o tuo pačiu sugebėti dirbti komandoje, atsisakant asmeninių ambicijų vardan bendro rezultato.baidariu nuoma Akmena ir Jura zemaitijoje

Po kelionės baidarėmis smagia Jūros upe, po drauge praleistų nuostabių akimirkų natūralioje gamtoje, pabėgus nuo miesto triukšmo ir smogo, po vakaro dainos prie laužo, kolektyvas „susicementuoja“. Santykiai tampa šiltesni, ne tokie formalūs. Atsiranda papildomos motyvacijos dirbti. Džiugu, kad ir mūsų šalies įmonių vadovai vis daugiau dėmesio skiria savo darbuotojų poilsiui, jų tarpusavio neformaliam bendravimui, tuo stipriai padidindami kolektyvo lojalumą firmai.baidariu nuoma nebrangi pramoga kolektyvui juros upe

Skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus, susijusius su plaukimu. Mūsų rūpestis ne tik baidarės su nameliais, bet ir kiti organizaciniai reikalai. Padėsime suorganizuoti nepamirštamą žygį baidarėmis ir puikų savaitgalio poilsį Jūsų kolektyvui. Kviečiame gamtos bičiulius ir aktyvaus poilsio mėgėjus į Žemaitiją, į Šilalę – vienintelį patriotų mietą Lietuvoje – išmėginti savo jėgas Jūros vingiuose ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį iškyloje su baidarėmis.