Stovyklavietė Dobilų slėnis su nameliais

Stovyklavietė Dobilų slėnis su nameliais įrengta Padievaičio kaime 3 km iki Kvėdarnos ant Jūros upės kranto, Jūros upės baidarių maršrutas Nr.6

Stovyklavietė Dobilų slėnis, apgyvendinimas nameliuose arba nakvynė palapinėse, baidarės, pirtis, vakarojimui pavėsinės su elektra, maisto gaminimui įrengtos laužavietės – viskas vienoje vietoje be tarpininkų!!! Adresas: Šilalės rajonas, Kvėdarnos seniūnija, Padievaičio kaimas.stovyklaviete Dobilu slenis, nameliai ant juros upes kranto, baidariu nuoma, Turistauk.ltSvajojate apie atostogas, aktyvų poilsį ir plaukimą baidarėmis upe Jūra su šeima, vaikais ar draugais, nakvynę palapinėse natūralioje gamtoje po didingais ąžuolais ir ilgus vakarus prie laužo liepsnos su dainomis ir žaidimais? O gal palapinių statymas, miegmaišių ir patalynių tempimasis į gamtą jums nėra patogus variantas? Ypač jei plaukimas baidarėmis organizuojamas su mažais vaikais ar seneliais. Ne bėda! Siūlome nakvynę nameliuose: naujuose, mediena kvepiančiuose, su kokybiškais čiužiniais ir balta patalyne.

Stovyklavietė Dobilų slėnis – Jūros upės ir miško apsupta poilsio oazė – geriausias pasirinkimas!

Turistų – baidarininkų poreikiams rezervuojamos paslaugos

Stovyklaviete Dobilu slenis su nameliais, baidares su vaikais, Turistauk.lt BAIDARĖS (100 vnt.) – vienvietės, dvivietės, trivietės, pritaikytos plaukti su mažais vaikais.

Baidares-su-nakvyne-nameliuose-pavesines-pirtis-prie-juros-upesPOILSIO NAMELIAI SU TERASOMIS

Stovyklavietė-Dobilų-slėnis-prie-Jūros-upės-su-nameliais-pavėsinėmis-pirtimi5 nameliai, 40 miegamų vietų. Namelyje yra 4 dvigulės lovos, šaldytuvas, virdulys, indai, duodama balta patalynė, patogumų nėra – lauko WC, lauko dušas.stovyklaviete-nameliai-baidares-prie-Juros-upes

PAVĖSINĖS

Pavėsinės (3 vnt.) su elektra vakarojimui, įrengtos viena nuo kitos atokiai atskiroms turistų – baidarininkų grupėms. Šalia kiekvienos pavėsinės įrengtos erdvios ir patogios laužavietės maisto gaminimui, yra paruošta malkų, šašlykinės. Nakvynei rezervuojami poilsio nameliai arba vieta palapinių statymui.

Stovyklaviete-Dobilu-slenis-su-nakvyne-nameliuose-prie-Juros-upesBendra TINKLINIO AIKŠTELĖ

Stovyklaviete-Dobilu-slenis-nameliai-pavesines-tinklinio-aiksteleRekomenduosime gražiausius ir smagiausius Jūros upės baidarių maršrutus pagal kiekvieno poreikius.

Baidariu-nuoma-su-nakvyne-nameliai-pavesines-palapiniu-statymas-Turistauk.ltDobilų slėnyje jus pasitiks švarus oras, paukščių balsai, šimtamečių ąžuolų lapų raminantis šnaresys, nepakartojami miško kvapai, ryto rasa ir Jūros upės čiurlenimas.

Baidariu-nuoma-su-nakvyne-prie-juros-upes-pavesines-pirtis-kubilas-maitinimasBus pasirūpinta, kad jūsų atostogos būtų be rūpesčių: baidarių nuoma su turistų pervežimu, nakvyne nameliuose, vieta palapinių statymui, pavėsinių su elektra nuoma, iškūrenta mobili pirtis, kubilas, pageidaujant – užsakytas maistas.

Stovyklaviete-ant-Juros-upes-kranto-nameliai-pavesines-ir-baidariu-nuoma-Turistauk.lt

Skambinkite Turistauk.lt komandai

Padėsime suorganizuoti draugams, bendraminčiams, įmonių kolektyvams, organizacijoms, bendruomenių nariams nors ir trumpas, bet nuotykių kupinas atostogas.
baidariu nuoma nebrangi pramoga kolektyvui juros upe
Seniai nesimačiusioms giminėms ir šeimos nariams susitikimus.

gimtadienio fiesta www.turistauk.lt baidarese prie Jūros upės
Kitokius gimtadienius – kai užmiršti pasaulio rūpesčius, palieki nuovargį, stresą didmiesčio kamštyje, kai sėdėdamas baidarėje maudaisi vandens pursluose, grožiesi paukščiais ir įvairiaspalve augmenija, o vakare dar ilgai ilgai mėgaujiesi laužo šiluma ir mėnulio šviesa.

Turistauk baidariu marsruto schema Juros upeBaidarių nuoma – pramoga už prieinamą kainą, tai Šilalės krašto pažinimas, istorinių ir gamtos paminklų lankymas, tai sveikatos ir fizinio aktyvumo gerinimas čia pat gimtojoje Lietuvoje. Poilsiavietė yra populiariausių Jūros upės baidarių maršrutų viduryje, tad turistams, plaukiantiems  1 – 2 dienas, planuojantiems po žygio baidarėmis pasilikti nakvynei, nereikia krautis į laivus nakčiai skirto inventoriaus. Turistų ir baidarių pervežimu pasirūpiname mes.

Baidarių maršrutai su nakvyne stovyklavietėje Dobilų slėnis:

Žadvainai – Padievaitis (stovyklavietė) apie  22 km.

Paragaudis – Padievaitis (stovyklavietė) apie 10 km.

Padievaitis (stovyklavietė) – Kirnės apie 12 km.

Padievaitis (stovyklavietė) – Pajūris apie 19 km.

2 dienų Jūros upės baidarių maršrutai su nakvyne stovyklavietėje Dobilų slėnis:

1 diena.  Žadvainai – Padievaitis (stovyklavietė) apie  22 km.

1 diena.  Paragaudis – Padievaitis (stovyklavietė) apie 10 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė) – Kirnės apie 12 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė) – Pajūris apie 19 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė)  – Bikavėnai apie 29 km.

Jei plaukiama tik vieną dieną, galima pasirinkti tiek maršrutus iki stovyklavietės, tiek maršrutus žemyn nuo stovyklavietės.

Po žygio visa grupė vienu kartu parvežama atgal į stovyklavietę.

Mobili pirtis su priešpirčiu – turistams siūloma pramoga po aktyvaus plaukimo baidarėmis.
mobili pirtis ir baidariu nuoma
Labai rami ir jauki vieta – stovyklavietę Dobilų nuo Jūros upės skiria apie 30 metrų salelė, todėl ne visiems vandens turistams, plaukiantiems Jūros upe, ji randama ir matoma, tad netrikdoma poilsiautojų ramybė ir privatumas.
iki malonių susitikimų
Dženeta ir Arturas Dobilai
Baidarių nuoma Jūros upe ir stovyklavietės nuoma
Tel.: +370 699 75546
Tel.: +370 652 26904
info@turistauk.lt