Stovyklavietė Dobilų slėnis Nakvynė Nameliai

Stovyklavietė Dobilų Slėnis, nakvynė, nameliai ant Jūros upės kranto
(Jūros upės baidarių maršrutas Nr.6)

Stovyklavietė Dobilų slėnis, nakvynė nameliuose arba palapinėse, baidarių nuoma, pirtis, kubilai, pavėsinės su elektra, maisto gaminimui įrengtos laužavietės – viskas vienoje vietoje be tarpininkų! Adresas: Šilalės rajonas, Kvėdarnos seniūnija, Padievaičio kaimas ant Jūros upės kranto.

stovyklaviete-Dobilu-Slenis-ant-Juros-upes-kranto

Dobilų Slėnis – tai gamtos kampelis, poilsio oazė, apsupta Jūros upės ir miško, kur natūrali gamta įsileidžia šiek tiek komforto ir patogumo.Stovyklaviete-Dobilu-Slenis-nakvyne-nameliai-pirtis-kubilas-baidares Tai vieta tiems, kurie nėra dar užkietėję miestiečiai (patogumų nėra), bet nori, įkvėpę gryno oro ir pasportavę (baidarės, tinklinio aikštelė, pirtis, kubilai su hidrosistema ir LED apšvietimu, krepšinis), kartais palapines iškeisti į patogias lovas.

Nameliai su terasomis (5 vnt.)

Dobilu slenis stovyklaviete su nameliais prie juros upes, turistauk.lt.Namelyje yra 4 dvigulės lovos, šaldytuvas, virdulys, duodama balta patalynė, patogumų nėra – lauko WC, lauko dušas.

Dobilu-Slenis-nameliai-baidares-pirtis-kubilas-TuristaukLT.

Svajojate apie atostogas, aktyvų poilsį ir plaukimą baidarėmis upe Jūra su šeima, vaikais ar draugais, nakvynę natūralioje gamtoje po didingais ąžuolais ir ilgus vakarus prie laužo liepsnos su dainomis ir žaidimais?

Dobilu-slenis-prie-juros-upes-su-nakvyne-Turistauk.lt-

Organizuojate draugams, bendraminčiams, įmonės kolektyvui, organizacijai, bendruomenės nariams nors ir trumpas, bet nuotykių kupinas atostogas?

Dobilu-Slenis-nameliai-baidariu-nuoma-pirtis-kubilas-ant-juros-upes-kranto

Artėja jūsų šventė, gimtadienis, jubiliejus?

Dobilu-Slenis-nameliai-baidares-pirtis-kubilas-ant-juros-upes-krantoO gal pribrendo laikas suorganizuoti giminių susitikimą.

gimtadienio fiesta www.turistauk.lt baidarese prie Jūros upėsStovyklavietė Dobilų Slėnis, baidarės ir nakvynė nameliuose – teisingas pasirinkimas.

Dobilu-Slenis-nameliai-baidares-pirtis-kubilas-Turistauk-LT.

Tegul negąsdina palapinių statymas, miegmaišių ir patalynių tempimasis į gamtą. Ypač jei plaukimas baidarėmis organizuojamas su mažais vaikais ar seneliais. Mes siūlome nakvynę nameliuose (40 miegamų vietų) ant Jūros upės kranto: naujuose, mediena kvepiančiuose, su kokybiškais čiužiniais ir balta patalyne.

aktyvus-laisvalaikis-su-seima-prie-juros-upes-turistauk.lt_

Pavėsinės su elektra (3 vnt.) vakarojimui

Stovyklavietėje įrengtos viena nuo kitos atokiai atskiroms turistų – baidarininkų grupėms pavėsinės su elektra vakarojimui.

Kaimo-turizmas-prie-Jūros-upės-Turistauk.ltŠalia kiekvienos pavėsinės yra erdvios ir patogios laužavietės maisto gaminimui, yra paruošta malkų, šašlykinės, grotelės / iešmai.

Nakvynei rezervuojami poilsio namukai arba vieta palapinių statymui.

Turizmas-prie-juros-upes-baidares-pavesines-nameliai-kubilasDažniausiai stovyklavietėje apsistoja trys grupės, prie atskirų pavėsinių (1 -2 grupės su nakvyne nameliuose, 1 grupė su palapinėmis).

Dobilu-Slenis.-Nameliai-ant-Juros-upes-kranto

Užmirškite pasaulio rūpesčius, palikite nuovargį, stresą didmiesčio kamštyje, sėdėdami baidarėje maudykitės vandens pursluose, grožėkitės paukščiais ir įvairiaspalve augmenija, o vakare dar ilgai ilgai mėgaukitės laužo šiluma ir mėnulio šviesa.

kaimo-turizmas-prie-juros-upes-baidares-nakvyne-turistauk.ltDobilų slėnyje jus pasitiks švarus oras, genio tuksenimas, šimtamečių ąžuolų lapų raminantis šnaresys, nepakartojami miško kvapai, ryto rasa ir Jūros upės čiurlenimas.

Stovyklaviete-ant-Juros-upes-kranto-nameliai-pavesines-ir-baidariu-nuoma-Turistauk.lt

 Tinklinio aikštelė

Stovyklaviete-Dobilu-slenis-nameliai-pavesines-tinklinio-aikstele

Kulinarija gamtoje arba maitinimas

Kulinarija gamtoje, Turistauk.lt

Prie pavėsinių įrengtoje laužavietėje vyksta tikras kulinarinis šou “Nustebink artimą”. Į gamtą atvyksta turistai su kazanais ir komadais, nes laiko yra išbandyti įvairius patiekalus ir pavaišinti savo draugus ar šeimą.

https://turistauk.lt/wp-content/uploads/2016/05/Šventinė-vakarienė-ant-laužo-turistauk.lt_.jpgJei nuspręsi, kad kepti ir gaminti ant laužo jau ne ta lyga arba žaidimai, maudynės ir poilsis mieliau širdžiai, užsakysime pagamintą karštą maistą: kugelį (su kiaulių kojomis, ausytėmis, paukštienos blauzdelėmis arba kiaulienos faršu), raugintų kopūstų sriubos su šonkauliukais, balandėlių, šašlykų, cepelinų, šaltibarščių, kibinų, aštrios mėsos guliašo sriubos su skrudinta duona ir kt.

Baidarių nuoma (100 vnt.)

Turistauk baidariu marsruto schema Juros upeBaidarių nuoma – pramoga už prieinamą kainą, tai Šilalės krašto pažinimas, istorinių ir gamtos paminklų lankymas, tai sveikatos ir fizinio aktyvumo gerinimas čia pat gimtojoje Lietuvoje. Poilsiavietė yra populiariausių Jūros upės baidarių maršrutų viduryje, tad turistams, plaukiantiems  1 – 2 dienas, planuojantiems po žygio baidarėmis pasilikti nakvynei, nereikia krautis į laivus nakčiai skirto inventoriaus. Turistų ir baidarių pervežimu pasirūpiname mes.

Baidarių maršrutai su nakvyne stovyklavietėje Dobilų slėnis:

Žadvainai – Padievaitis (stovyklavietė) apie  22 km.

Paragaudis – Padievaitis (stovyklavietė) apie 10 km.

Padievaitis (stovyklavietė) – Kirnės apie 12 km.

Padievaitis (stovyklavietė) – Pajūris apie 19 km.

2 dienų Jūros upės baidarių maršrutai su nakvyne stovyklavietėje Dobilų slėnis:

1 diena.  Žadvainai – Padievaitis (stovyklavietė) apie  22 km.

1 diena.  Paragaudis – Padievaitis (stovyklavietė) apie 10 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė) – Kirnės apie 12 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė) – Pajūris apie 19 km.

2 diena. Padievaitis (stovyklavietė)  – Bikavėnai apie 29 km.

Kubilai su hidro sistema ir LED apšvietimu

stovyklaviete-Dobilu-slenis-baidares-kubilas-pirtis-nameliai.

Mobili Pirtelė su priešpirčiu prie tvenkinio

mobili pirtis ir baidariu nuomaTuristams siūloma pramoga po aktyvaus plaukimo baidarėmis – mobili pirtis, kuri po ilgo klaidžiojimo rado savo vietą prie tvenkinio.
Pramogos-Dobilų-Slėnyje-prie-upės-jūros-turistauk.lt_
Stovyklavietė Dobilų Slėnis – jauki ir rami vieta: nuo Jūros upės atskirt apie 30 metrų pločio salele, todėl ne visiems vandens turistams, plaukiantiems Jūros upe, ji randama ir matoma, tad netrikdoma poilsiautojų ramybė ir privatumas.
iki malonių susitikimų
Dženeta ir Arturas Dobilai
Baidarių nuoma Jūros upe ir stovyklavietės nuoma
Tel.: +370 699 75546
Tel.: +370 652 26904
info@turistauk.lt