Dovydo stovyklavietė su nakvyne

Dovydo stovyklavietė su nakvyne gražiame gamtos kampelyje ant upės kranto, Jūros upės baidarių maršrutas Nr.8

Dovydo stovyklavietė su nakvyne – Šilalės rajone, Visdžiaugų kaime ant Jūros upės kranto įkurta šeimos sodyba priims kiekvieną, ieškantį nakvynės po plaukimo Turistauk.lt baidarėmis upe Jūra. Siūloma nakvynė nameliuose, apgyvendinimas sodybos name, pirtis, kubilas, vieta palapinių statymui, maitinimas. Vietos čia ras mėgstantys ir ramų, ir aktyvų poilsį.  Dovydo stovyklaviete su nakvyne ant Juros upes kranto, Turistauk.ltStovyklavietėje – sodyboje įrengta paplūdimio tinklinio aikštelė ir krepšinio lankas.Dovydo sodyba ant Juros kranto, Turistauk.lt

Vaikų žaidimo aikštelė.

Dovydo stovyklaviete su nakvyne, vaiku zaidimo aikstele

Įrengtos atskiros laužavietės prie pavėsinės su židiniu ir prie pavėsinės ant upės kranto – galima gaminti maistą ant laužo, yra šašlykinės, malkos. Arba, pageidaujant, užsakomas maitinimas.

Populiariausi baidarių maršrutai Jūros upe, nakvynę rezervavus Dovydo stovyklavietėje:

Turistauk.lt baidarių maršrutai Jūros upe, parplaukiant į Dovydo stovyklavietę

Kvėdarna – Visdžiaugai (stovyklavietė) apie 7 km.

Paragaudis – Visdžiaugai (stovyklavietė) apie 13 km.

Žadvainai – Visdžiaugai (stovyklavietė) apie 25 km.

Turistauk.lt baidarių maršrutai Jūros upe, plaukiant nuo stovyklavietės žemyn

Visdžiaugai (stovyklavietė) – Pajūrio miestelis  14 – 16 km.

Stovyklavietė – Bikavėnai apie 26 km.

Turistų grupėms,  įrengtos atskiros zonos, kurios rezervuojamos pagal poreikį.

Namas su 11 vietų nakvyne

Dovydo stovyklavietė - namas su terasaPirmame aukšte salė vakarojimui (yra šaldytuvas, virdulys, indai, mikrobanginė);

Dovydo stovyklaviete su nakvyne, Turistauk.lt

Ir erdvi terasa, iš kurios atsiveria vaizdas į stovyklavietę.

Dovydo stovyklavietė su nakvyne, pirtis, kubilasAntrame aukšte – nakvynė bendroje patalpoje 11 žmonių (duodama balta patalynė, patogumų nėra – lauko WC, lauko dušas);

kaimo sodyba ir stovyklaviete ant upes krantoAštuonių vietų nameliai (3 vnt.)

Dovydo stovyklaviete su nakvyne, Turistauk.ltNamelyje yra 4 dvigulės lovos, duodama balta patalynė, patogumų nėra – lauko WC, lauko dušas.

Dovydo stovyklaviete su nakvyne, nameliai Užsakant vieną aštuonių vietų namelį, turistai vakaroja terasėlėje arba aštuoniems turistams skirtoje kilnojamoje pavėsinėje. Užsakant daugiau nei du namelius, grupė vakarojimui papildomai rezervuoja pavėsinę su židiniu arba pavėsinę ant upės kranto.

Namas su 24 vietų nakvyne

Dovydo-stovyklaviete-namas-24-vietu-ant-upes-krantoAntrame aukšte įrengti 4 – 6 miegamų vietų kambariai, duodama balta patalynė, yra bendras WC. Pirmame aukšte – erdvi terasa grupės vakarojimui.

Pavėsinė vakarojimui su židiniu ir elektra

dainausku sodyba ir stovyklaviete prie juros upesPavėsinė su elektra, erdvi, kur galima pasislėpti nuo saulės, vėjo ir lietaus.prie juros upes pavėsine su zidiniu ir baidares

Viduje esantis židinys suteiks šilumos ir jaukumo, jame galėsite išsikepti skanių šašlykų ar dešrelių (malkų yra). Pavėsinėje telpa apie 30 žmonių. Nakvynė – nameliuose arba galima statyti palapines.

Dovydo stovyklaviete su nakvyne prie juros upes, Turistauk.lt

Mažoji pavėsinė ant Jūros upės kranto

stovyklaviete su pavesinemis ir zygiai baidaremisKai baidarininkų kompanija iki 20 turistų, rezervuojama pavėsinė su elektra ant Jūros kranto, iš kurios atsiveria puikus vaizdas į upę. Nakvynė nameliuose arba galima statyti palapines.

Dovydo stovyklaviete su nakvyne, pavesine ant upes kranto

Pageidaujant, po kelionės baidarėmis upe Jūra, kompanijai iškūrenama mobili pirtis .mobili pirtis stovyklavieteje ant juros krantoArba paruošiamas kubilas, kuriame vienu metu telpa 6 – 8 asmenys.kubilas ant juros upes kranto

iki malonių susitikimų
Dženeta ir Arturas Dobilai
Baidarių nuoma, nakvynės ir stovyklavietės rezervavimas
Tel.: +370 699 75546
Tel.: +370 652 26904
info@turistauk.lt