Moksleiviams baidarės nuoma tik 8 eurai

Baidarės nuoma moksleiviams Jūros upe

Baidarės nuoma moksleiviams – nebrangi ir smagi pramoga, nuotykių kupinas plaukimas Jūros upe Šilalės krašte Žemaitijoje.

TIK 8 eurai/ VIENAM MOKSLEIVIUI VIENOS DIENOS PLAUKIMAS*
*pasiūlymas galioja tik baidarių nuomai Jūros upe, tik moksleivių grupėms, tik plaukiant darbo dienomis.

Baidariu nuoma moksleiviu, studentu baidariu zygiams Juros upe, Turistauk.lt

Baidarės su stovyklaviete

Reikia tik surinkti numeriuką +370 699 75546 (Dženeta), +370 652 26904 (Arturas) – tai pirmas žingsnis link smagių atostogų su draugais. Išklausysime jūsų norus ir pasirūpinsime viskuo – baidarės nuoma ir atvežimu, padėsime pasirinkti pagal jūsų poreikius Jūros upės maršrutą, rekomenduosime stovyklavietę, lankytinus objektus, aprūpinsime maršruto schema ir aprašymu, gelbėjimosi liemenėmis, pravesime instruktažą, o jei spėsime – tai ir nuotraukų iš žygio padovanosime.Aktyviai-turiningai-ir-įdomiai-plaukimas-upe-Jūra-su-turistauk.ltNorėsite, papildomai pervešime ir turistus, rezervuosime nakvynę vasaros nameliuose ant Jūros upės kranto, iškūrensime mobilią pirtį ar kubilą su vandens burbulų sistema ir LED apšvietimu, užsakysime pageidaujamo maisto.
pigi baidares nuoma moksleiviamsPalydėkite senus mokslo metus, o, svarbiausia, išsvajotas atostogas pasitikite linksmai. Praleiskite pašėlusiai gerą laiką, patirkite nuotykius,  plaukdami baidarėmis Jūros upės smagiausiais  maršrutais.

turistauk baidariu baze Silales rajone

Jūros upės maršrutai

Mokslo metų užbaigimas, baidarėmis Jūros upe su turistauk.ltPatikėkite, liūdna nebus. Jūros upė nenuobodi plaukti. Gamtos ir žmogaus rankų sukurtos kliūtys: slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli rieduliai, rėvų kaskados tik paįvairins kelionę ir suteiks adrenalino baidarių žygiui.

Turistauk-Lietuvoje-Jūros-upe-turiningai-ir-įdomiai.Šiemet didžiuojamės, kad Jūros upės maršrutai praturtinami unikalia naujiena – lankymui atidaromas išpuoselėtas Padievaičio piliakalnis ant Jūros upės kranto Šilalės rajone. Padievaičio piliakalnį tyrinėję archeologai neabejoja, kad čia stovėjo pirmoji kunigaikščio Gedimino pilis. Ar gali būti geresnė proga ne tik pamatyti iš baidarės, bet ir “pramanštinti” kojas ir užkopti į piliakalnį, pasėdėti soste, surasti akmenį, kur vyko pagonių apeigos.

dviraciai baidaresLaisvalaikis, praleistas gamtoje su klase, ne tik sustiprins draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą. Aktyvus pramogavimas leidžia išmėginti ir savo jėgas. Tai skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus. Tuo pačiu malonu pasiduoti sportiniam azartui, įveikiant baidarėmis vis naujus Jūros upės vingius.

moksleiviai su baidare juros upeNuo pirmadienio iki ketvirtadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis Jūros upe.

iki malonių susitikimų,
Dženeta ir Arturas Dobilai
+370 699 75546
+370 652 26904
info@turistauk.lt