Moksleiviams baidarės nuoma tik 7 eurai

Baidarės nuoma moksleiviams – pramoga Jūros upėje su nakvyne stovyklavietėje

Baidarės nuoma moksleiviams – pigi ir smagi pramoga. Jei plaukite baidarėmis Jūros upe su Turistauk.lt, mes pasirūpinsime pilnu aptarnavimu. Bus rezervuota nakvynė stovyklavietėje palapinėse arba nameliuose, turistų ir baidarių pervežimas, pirtis. Smagu mokslo metus palydėti ir išsvajotas atostogas sutikti su bendraminčiais gamtoje. Praleiskit pašėlusiai gerą laiką, patirkit nuotykius,  plaukdami baidarėmis Jūros upės  maršrutais.pigi baidares nuoma moksleiviams

Reikia tik paskambinti į Turistauk baidarių nuomos bazę tel.nr. +370 699 75546, +370 652 26904. Mes pasirūpinsime viskuo – baidarės nuoma, parinksime Jūros upės maršrutą, nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po žygio atgal, rekomenduosime stovyklavietę, pageidaujant, rezervuosime nakvynę nameliuose, pirtį, kubilą.

turistauk baidariu baze Silales rajone

Jus pasitiks pačios gamtos sukurtos kliūtys. Slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli akmenys, rėvų kaskados. Jūros upės pakrantėse gausu piliakalnių: Padievaičio, Gūvainių, Lileikėnų (Kunigiškių), Pakisio, Dapkiškės, Spraudaičių, Vilkų Lauko, Matiškių, Rekščių, Dapkiškių piliakalniai. Aplankyti verta Drungeliškės koplyčią, Lėgų miško ąžuolą, kurio kamieno apimtis 6 metrai, “Velnio sosto” akmenį, 1863 m. sukilėlių kapus ir kt. Turintiems daugiau laiko, rekomenduojamas 2 – 3 dienų 47 km. vandens žygis baidarėmis “Gedimino kelias”.

dviraciai baidares

Laisvalaikis, praleistas gamtoje su kolektyvu, padeda sustiprinti draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą. Aktyvus pramogavimas leidžia išmėginti savo jėgas, o tai skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus. Tuo pačiu pasiduoti sportiniam azartui įveikiant baidarėmis vis naujus Jūros upės vingius.

moksleiviai su baidare juros upeNuo pirmadienio iki ketvirtadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis Jūros upe.

iki malonių susitikimų,
Dženeta ir Artūras Dobilai
+370 699 75546
+370 652 26904
info@turistauk.lt