Stovyklavietė Dobilų slėnis

Stovyklavietė Dobilų slėnis įrengta Padievaičio kaime, Kvėdarnos seniūnijoje, Šilalės rajone ant Jūros upės kranto, Jūros upės baidarių maršrutas Nr.6

Stovyklavietė, dviviečių ir vienviečių baidarių nuoma, populiariausi Jūros upės baidarių maršrutai, mobili pirtis – viskas vienoje vietoje iš pirmų rankų be tarpininkų!!!

Svajojate apie aktyvų poilsį ir plaukimą baidarėmis su šeima ar draugais, nakvynę palapinėse natūralioje gamtoje po didingais ąžuolais ir ilgus vakarus prie laužo liepsnos su dainomis ir žaidimais? Poilsiavietė Dobilų slėnis prie Jūros yra geriausias pasirinkimas!

turistauk.lt baidariu nuoma jurabaidariu nuoma

1 – 2 dienų Jūros upės baidarių maršrutas, apsistojus stovyklavietėje Dobilų slėnis:

1 diena. Žadvainai – stovyklavietė Dobilų slėnis apie  18 – 22 km.
1 diena. Paragaudis – stovyklavietė Dobilų slėnis apie 10 km.

2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis – Kirnės apie 12 km.
2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis – Pajūris apie 17 – 19 km.
2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis  – Bikavėnai apie 29 km.

baidariu nuoma ant juros krantolauzaviete stovyklavieteje

Poilsiavietė yra populiariausių Jūros upės baidarių maršrutų viduryje, kad turistams, plaukiantiems 2 dienas, ar planuojantiems po žygio baidarėmis pasilikti nakvynei, nereikia krautis į laivus nakčiai skirto inventoriaus.

dviraciai, baidares ir nakvyne palapineseturistauk prie juros upes

Jūs atvykstate į stovyklavietę plaukimo dieną arba iš vakaro, įsikuriate, o Turistauk komanda savo transportu baidares ir turistus nuveža aukštyn į pasirinkto maršruto pradžią: nuo pat aukštupio Žadvainai – Stovyklavietė (18 – 22 km.) arba Paragaudis – Stovyklavietė (10 km.). Nakvynė stovyklavietėje su palapinėmis. Kitą dieną žygis baidarėmis Jūra tęsiamas pasroviui nuo stovyklavietės iki Kirnių (12 km.) arba Pajūrio miestelio baidarių prieplaukos (19 km.). Baigus kelionę, visus turistus sugrąžiname atgal į nakvynės vietą.

Turistams įrengtos 2 poilsio zonos atskiroms grupėms, atokiai viena nuo kitos:

  • 1 stovykla – pavėsinė su lauko baldais. Šalia erdvi ir patogi laužavietė su suoliukais. Yra kepsninė, paruošta malkų. Bendra mėgėjiška tinklinio aikštelė, bendras lauko WC;
  • 2 stovykla – pavėsinė su lauko baldais. Šalia erdvi ir patogi laužavietė su suoliukais. Yra kepsninė, paruošta malkų. Bendra mėgėjiška tinklinio aikštelė, bendras lauko WC;
mobili pirtis su priešpirčiu – turistams siūloma pramoga po aktyvaus plaukimo baidarėmis. Pirtelė atvežama į stovyklavietę ir iškūrenama.

dobilu slenis stovyklaviete prie juros upesmobili pirtis su priespirciu

Labai rami ir jauki vieta – stovyklavietę Dobilų slėnis nuo Jūros upės skiria apie 30 metrų salelė, todėl ne visiems vandens turistams, plaukiantiems Jūros upe, ji randama ir matoma, tad netrikdoma poilsiautojų ramybė ir privatumas.

stovyklaviete Dobilu slenis, baidares ir mobili pirtismoksleiviai plaukia juros upe

Baidarių nuoma ir stovyklavietės nuoma: +370 699 75546 (Dženeta), +370 652 26904 (Artūras)