Stovyklavietė Dobilų slėnis

Stovyklavietė Dobilų slėnis įrengta Padievaičio kaime, Kvėdarnos seniūnijoje, Šilalės rajone ant Jūros upės kranto, Jūros upės baidarių maršrutas Nr.6

stovyklaviete Dobilu slenis ant Juros upes krantoStovyklavietė Dobilų slėnis, dviviečių ir vienviečių baidarių nuoma, geriausi Jūros upės baidarių maršrutai, mobili pirtis – viskas vienoje vietoje iš pirmų rankų be tarpininkų!!!

Svajojate apie atostogas, aktyvų poilsį ir plaukimą baidarėmis upe Jūra su šeima ar draugais, nakvynę palapinėse natūralioje gamtoje po didingais ąžuolais ir ilgus vakarus prie laužo liepsnos su dainomis ir žaidimais?

Stovyklavietė Dobilų slėnis prie Jūros – geriausias pasirinkimas!

Skambinkite Turistauk komandai – padėsime suorganizuoti draugams, bendraminčiams, įmonės kolektyvui, bendruomenei, giminėms ir šeimos nariams tobulas atostogas!

Baidarių nuoma – pramoga ir prieinamą kainą, tai krašto pažinimas, istorinių ir gamtos paminklų lankymas, tai sveikatos ir fizinio aktyvumo gerinimas čia pat gimtojoje Lietuvoje.

baidariu nuoma Akmena ir Jura zemaitijoje1 arba 2 dienų Jūros upės baidarių maršrutai, apsistojus stovyklavietėje Dobilų slėnis:

1 diena. Žadvainai – stovyklavietė Dobilų slėnis apie  18 – 22 km.
1 diena. Paragaudis – stovyklavietė Dobilų slėnis apie 10 km.

2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis – Kirnės apie 12 km.
2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis – Pajūris apie 17 – 19 km.
2 diena. Stovyklavietė Dobilų slėnis  – Bikavėnai apie 29 km.

Stovyklavietė yra populiariausių Jūros upės baidarių maršrutų viduryje, kad turistams, plaukiantiems 2 dienas, ar planuojantiems po žygio baidarėmis pasilikti nakvynei, nereikia krautis į laivus nakčiai skirto inventoriaus.

Turistauk.lt - stovyklaviete, pirtis, baidariu nuomaAtvykę į stovyklavietę plaukimo dieną arba iš vakaro, įsikuriate, o Turistauk komanda savo transportu baidares ir turistus nuveža aukštyn į pasirinkto maršruto pradžią: nuo pat aukštupio Žadvainai – Stovyklavietė (18 – 22 km.) arba Paragaudis – Stovyklavietė (10 km.). Jei plaukiama tik vieną dieną galima pasirinkti maršrutus žemyn nuo stovyklavietės – iki Kirnių arba iki Pajūrio miestelio apie 19 km.

Po žygio visa grupė parvežama atgal į stovyklavietę.

Nakvynė stovyklavietėje su palapinėmis.

Kitą dieną žygis baidarėmis Jūra tęsiamas pasroviui nuo stovyklavietės iki Kirnių (12 km.) arba Pajūrio miestelio baidarių prieplaukos (19 km.). Baigus kelionę, visus turistus sugrąžiname atgal į nakvynės vietą.

stovyklaviete Dobilu slenis prie Juros upesStovyklavietėje įrengtos 2 poilsio zonos atskiroms grupėms atokiai viena nuo kitos:

1 stovyklavietė:

 • pavėsinė su lauko baldais;
 • – šalia erdvi ir patogi laužavietė su suoliukais;
 •  – yra šašlykinė, įrengta vieta gaminti maistui;
 • – paruošta malkų;
 • – bendra mėgėjiška tinklinio aikštelė;
 • – bendras lauko WC;

lauzaviete stovyklavieteje ant juros upes kranto2 stovyklavietė:

 • – pavėsinė su lauko baldais;
 • – šalia erdvi ir patogi laužavietė su suoliukais;
 • – yra šašlykinė, įrengta vieta maistui gaminti;
 • – paruošta malkų;
 • – bendra mėgėjiška tinklinio aikštelė;
 • – bendras lauko WC;
mobili pirtis su priešpirčiu – turistams siūloma pramoga po aktyvaus plaukimo baidarėmis. Pirtelė atvežama į stovyklavietę ir iškūrenama.
Labai rami ir jauki vieta – stovyklavietę Dobilų slėnis nuo Jūros upės skiria apie 30 metrų salelė, todėl ne visiems vandens turistams, plaukiantiems Jūros upe, ji randama ir matoma, tad netrikdoma poilsiautojų ramybė ir privatumas.

turistauk stovyklaviete prie juros upesbaidariu nuoma nebrangi pramoga kolektyvui juros upe

Baidarių nuoma Jūros upe ir stovyklavietės nuoma:
tel.: +370 699 75546 Dženeta,
tel.: +370 652 26904 Artūras