Pajūrio rekreacinė stovyklavietė

Pajūrio rekreacinė stovyklavietė su baidarių prieplauka, Nr. 15 Jūros upės baidarių maršrutas

Pajūrio rekreacinė stovyklavietė yra nemokama, įkurta kairiajame Jūros upės vingio krante Pajūrio miestelyje Šilalės rajone. Tvarkinga, naujai renovuota, seniūnijos darbuotojų prižiūrima stovyklavietė, mėgstama baidarininkų, plaukiančių Jūros upe.

Pajurio stovyklavietes pavesinepajurio stovyklaviete ir turistauk baidares

 

 

 

 

 

 

Plaukimas Turistauk.lt baidarėmis populiariausiais Jūros upės maršrutais, kai atvykstama arba nakvynei pasirenkama Pajūrio stovyklavietė :

1 diena. Paragaudis – Pajūrio stovyklavietė apie 30 km.
1 diena. Kvėdarna – Pajūrio stovyklavietė apie 22 km.;
1 diena. Visdžiaugai – Pajūrio stovyklavietė apie 16 km.
1 diena. Kirnės – Pajūrio stovyklavietė apie 7 km.

2 diena. Pajūrio stovyklavietė – Bikavėnai apie 10 km.
2 diena. Pajūrio stovyklavietė – Visbarai apie 17 km.
2 diena. Pajūrio stovyklavietė – Balskai apie 25 km.

pajurio stovyklaviete prie juros upes su zaidimu aikstele vaikamsstovyklaviete Pajurio miestelyje su zaidimu aikstemis

 

 

 

 

 

 

Puikus asfaltuotas privažiavimas, įrengta mašinų stovėjimo aikštelė. Įrengtos penkios atskiros poilsio zonos su pavėsinės dideliais atstumais viena nuo kitos. Yra persirengimo kabinos, vanduo.

Po plaukimo baidarėmis aktyvios veiklos ras tiek suaugusieji, tiek vaikai – įrengtos tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės. Reikia tik su savimi turėti kamuolį.

Kol iškeps šašlykai ar bus pagaminta vakarienė, patys mažiausieji turistai pramogauti galės ant smėlio vaikų žaidimo aikštelėje su sūpynėmis ir čiuožyklomis.

stovyklaviete su krepsinio, rinklinio, futbolo aikstelemisPajurio miestelio rekreacine stovyklaviete

 

 

 

 

 

 

Turistų patogumui suformuotos smėlio pakrantės – deginkis, žais su vaikais ir ilsėkis kaip prie tiktos jūros. Daug vietos statyti palapinėms – net 3 ha plotas palei Jūros upę skirtas įsirengti palapinių stovyklai atokiai viena nuo kitos grupėms. Jei jo pritrūks, į Pajūrio kaimelio parduotuvę “Tėviškė” galima nueiti pėsčiomis.

Pajurio rekreacine stovyklaviete ir plaukimas baidaremispajurio stovykla prie juros ir turistauk baidares

 

 

 

 

 

 

Pajūrio rekreacinė stovyklavietė – kuo puikiausia vieta poilsiui po žygio baidarėmis upe Jūra tiek suaugusiam, tiek vaikams!!!

Skambinkite Turistauk komandai: +370 699 75546, +370 652 26904 – suteiksime visą reikalingą informaciją apie gražiausius ir įdomiausius Jūros upės maršrutus, patarsime, pakonsultuosime, jei į žygį susiruošėte su mažais vaikais, seneliais arba pirmą kartą.