Pramoga kolektyvui

Baidarių nuoma nebrangi pramoga kolektyvui, organizacijai, stovyklų ir sąskrydžio dalyviams, mergvakariams ir bernvakariams

Vandens turizmas, plaukimas baidarėmis – tai aktyvus poilsis, pramoga bei puiki priemonė kolektyvo tarpusavio ryšių stiprinimui, tai geras išbandymas mergvakarių ir bernvakarių dalyviams.  Juk kur, jei ne gamtoje, geriausiai atsiskleidžia  žmogaus savybės, kurių kasdieniniame darbe ir gyvenime nė neįtartum esant.

Turistauk.lt baidarių nuomos bazė gali pasiūlyti ne tik didelius kiekius baidarių, pasirūpinti visais išvykos rūpesčiais – baidarių nuoma, turistų pervežimu, rekomenduoti stovyklavietes, nakvynę kaimo turizmo sodyboje, sudaryti asmeniškai Jūsų grupei tinkantį maršrutą ir patarti visais klausimais, susijusiais su žygio organizavimu, užsakyti maitinimą.

pramoga kolektyvui - baidarių nuoma

Tiek vadovams, tiek darbuotojams, tiek draugų kompanijoms naudinga, svarbu bei įdomu žinoti, kokiomis savybėmis pasižymi vienas ar kitas komandos narys, kas yra tikrieji, o kas tik teoriniai lyderiai. Neabejotinai reikšmingas veiksnys – kolektyvo vienybė, gebėjimas susitelkti, koncentruotis į galutinį tikslą, mokėti reikiamu momentu išnaudoti asmeninius privalumus, o tuo pačiu sugebėti dirbti komandoje, atsisakant asmeninių ambicijų vardan bendro rezultato.

baidariu nuoma Akmena ir Jura zemaitijoje

Po kelionės baidarėmis smagia Jūros upe, po drauge praleistų nuostabių akimirkų natūralioje gamtoje, pabėgus nuo miesto triukšmo ir smogo, po vakaro dainos prie laužo, kolektyvas „susicementuoja“. Santykiai tampa šiltesni, ne tokie formalūs. Atsiranda papildomos motyvacijos dirbti.Džiugu, kad ir mūsų šalies įmonių vadovai vis daugiau dėmesio skiria savo darbuotojų poilsiui, jų tarpusavio neformaliam bendravimui, tuo stipriai padidindami kolektyvo lojalumą firmai.

baidariu nuoma nebrangi pramoga kolektyvui juros upe

Skambinkite ar rašykite, mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus, susijusius su plaukimu baidarėmis Jūros upe, pavasarį – Akmena, Aitra, Lokysta, padėsime suorganizuoti nepamirštamą žygį baidarėmis ir puikų savaitgalio poilsį Jūsų kolektyvui. Šioje srityje patirties turime – kad Jūsų poilsis būtų puikus, atsakingai dirbame jau 15 metų. Savo paslaugas siūlome tiek mažoms grupėms, tiek labai dideliam (iki 200 žmonių) kolektyvui, sąskrydžio, stovyklų dalyviams.

Kviečiame gamtos bičiulius ir aktyvaus poilsio mėgėjus į Žemaitiją, į Šilalės miestelį išmėginti savo jėgas Jūros vingiuose ir nuotaikingai praleisti laisvalaikį iškyloje su baidarėmis.