Pigi baidarės nuoma moksleiviams

Baidarės nuoma moksleiviams, studentams – pramoga ir nuotykis Jūros upėje su nakvyne stovyklavietėje

Baidarės nuoma moksleiviams – pigi ir smagi pramoga moksleiviams su pilnu aptarnavimu: plaukimas baidarėmis Jūros upe, nakvynė stovyklavietėje, turistų ir baidarių pervežimo paslauga. Smagu mokslo metus palydėti ir išsvajotas atostogas sutikti su bendraminčiais: klasiokais, grupės draugais, pedagogais ir tėveliais, ir praleisti pašėlusiai gerą laiką, plaukiant baidarėmis gražiausiais Jūros upės maršrutais.

pigi baidares nuoma moksleiviams
pigi baidares nuoma moksleiviams

Reikia tik paskambinti į Turistauk baidarių nuomos bazę ir mes pasirūpinsime viskuo – baidarių nuoma, parinksime gražiausią ir įdomiausią Jūros upės maršrutą, nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po žygio atgal, rekomenduosime stovyklavietę, pageidaujant, rezervuosime nakvynę nameliuose sodyboje, pirtį, kubilą.

turistauk baidariu baze Silales rajone

Jus pasitiks pačios gamtos sukurtos kliūtys – slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli akmenys, rėvų kaskados. Jūros upės pakrantėse gausu lankytinų objektų: Padievaičio, Gūvainių, Lileikėnų (Kunigiškių), Pakisio, Dapkiškės, Spraudaičių, Vilkų Lauko, Matiškių, Rekščių, Dapkiškių piliakalniai, Drungeliškės koplyčia, Lėgų miško ąžuolas, kurio kamieno apimtis 6 metrai, “Velnio sosto” akmuo, 1863 m. sukilėlių kapai ir kt. Turintiems daugiau laiko, rekomenduojamas 2 – 3 dienų 47 km. vandens žygis baidarėmis “Gedimino kelias”.

dviraciai baidares

Jei visus metus susikaupę stropiai mokėtės, linksmai juokavote, rimtai sportavote, o gal sąžiningai mokėtės muzikos, dailės ar šokių subtilybių – be abejonės esate verti mokslo metų užbaigimo nuotykių su baidarėmis kartu su visa klase, su mokytojais ir tėveliais. Plaukdami baidarėmis žemyn Jūros upe ne tik aktyviai irkluosite Jūros vingiuose, pasigrožėsite natūralia gamta ir tapsite sveikesni, susipažinsite su savo gimtojo Šilalės rajono aplinka, gamtos ir kultūros paminklais, Žemaitijos krašto istorija ir kultūra.

moksleiviai su baidare juros upe

Laisvalaikis, praleistas gamtoje su kolektyvu, padeda sustiprinti draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą. Aktyvus pramogavimas leidžia išmėginti savo jėgas, skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus ir tuo pačiu pasiduoti sportiniam azartui įveikiant baidarėmis vis naujus Jūros upės vingius.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis Jūros upe.

Savo pagalbą ir paslaugas siūlome įvairių moksleivių ir jaunimo vasaros užimtumo projektų kūrėjams.