Pigi baidarės nuoma moksleiviams

Pigi baidarės nuoma moksleiviams, studentams – pramoga ir nuotykis Jūros upėje su nakvyne stovyklavietėje

Baidarės nuoma Jūros upe jau tampa tradicija moksleivių, studentų grupėms. Smagu mokslo metus palydėti ir išsvajotas atostogas sutikti su bendraminčiais – klasiokais, grupės draugais, pedagogais ir tėveliais, ir praleisti pašėlusiai gerą laiką, plaukiant baidarėmis gražiausiais Jūros upės maršrutais. Reikia tik paskambinti į Turistauk baidarių nuomos bazę ir mes pasirūpinsime viskuo – baidarių nuoma, parinksime maršrutą, nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po žygio atgal.
pigi baidares nuoma moksleivimas

Jus pasitiks pačios gamtos sukurtos kliūtys – slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli akmenys, rėvų kaskados.

Jei visus metus susikaupę stropiai mokėtės, linksmai juokavote, rimtai sportavote, o gal sąžiningai mokėtės muzikos, dailės ar šokių subtilybių – be abejonės esate verti mokslo metų užbaigtuvių nuotykių su baidarėmis kartu su visa klase, su mokytojais ir tėveliais. Plaukdami baidarėmis žemyn Jūros upe ne tik aktyviai pairkluosite Jūros vingiuose, pasigrožėsite natūralia gamta ir tapsite sveikesni, susipažinsite su savo gimtojo Šilalės rajono aplinka, gamtos ir kultūros paminklais, Žemaitijos krašto istorija ir kultūra.

mokiniai baidarese juros upeje

Laisvalaikis, praleistas gamtoje su kolektyvu, padeda sustiprinti draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą. Aktyvus pramogavimas leidžia išmėginti savo jėgas, skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus ir tuo pačiu pasiduoti sportiniam azartui įveikiant baidarėmis vis naujus Jūros upės vingius.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis Jūros upe.

Savo pagalbą ir paslaugas siūlome įvairių moksleivių ir jaunimo vasaros užimtumo projektų kūrėjams.