Moksleiviams baidarės nuoma tik 7 eurai

Baidarės nuoma moksleiviams, studentams – pramoga ir nuotykis Jūros upėje su nakvyne stovyklavietėje

Baidarės nuoma moksleiviams – pigi ir smagi pramoga su pilnu aptarnavimu. Plaukimas Turistauk baidarėmis Jūros upe, nakvynė stovyklavietėje palapinėse arba nameliuose, turistų ir baidarių pervežimo paslauga, pirtis. Smagu mokslo metus palydėti ir išsvajotas atostogas sutikti su bendraminčiais: klasiokais, grupės draugais, pedagogais ir tėveliais. Praleisk pašėlusiai gerą laiką, patirk nuotykius,  plaukdamas baidarėmis gražiausiais ir smagiausias Jūros upės baidarių maršrutais.

pigi baidares nuoma moksleiviamsReikia tik paskambinti į Turistauk baidarių nuomos bazę tel.nr. +370 699 75546, +370 652 26904. Mes pasirūpinsime viskuo – baidarės nuoma, parinksime gražiausią ir įdomiausią Jūros upės maršrutą, nuvešime į maršruto pradžią ir parvešime po žygio atgal, rekomenduosime stovyklavietę, pageidaujant, rezervuosime nakvynę nameliuose sodyboje, pirtį, kubilą.

turistauk baidariu baze Silales rajoneJus pasitiks pačios gamtos sukurtos kliūtys – slenksčiai, buvusių malūnų užtvankos, dideli akmenys, rėvų kaskados. Jūros upės pakrantėse gausu piliakalnių: Padievaičio, Gūvainių, Lileikėnų (Kunigiškių), Pakisio, Dapkiškės, Spraudaičių, Vilkų Lauko, Matiškių, Rekščių, Dapkiškių piliakalniai. Aplankyti verta Drungeliškės koplyčią, Lėgų miško ąžuolą, kurio kamieno apimtis 6 metrai, “Velnio sosto” akmenį, 1863 m. sukilėlių kapus ir kt. Turintiems daugiau laiko, rekomenduojamas 2 – 3 dienų 47 km. vandens žygis baidarėmis “Gedimino kelias”.

dviraciai baidaresJei visus metus susikaupę stropiai mokėtės, linksmai juokavote, rimtai sportavote, o gal sąžiningai mokėtės muzikos, dailės ar šokių subtilybių – be abejonės esate verti mokslo metų užbaigimo nuotykių su baidarėmis.  Kartu su visa klase, su mokytojais ir tėveliais. Plaukdami baidarėmis žemyn Jūros upe, ne tik aktyviai irkluosite Jūros vingiuose, pasigrožėsite natūralia gamta ir tapsite sveikesni, susipažinsite Šilalės rajono aplinka, gamtos ir kultūros paminklais, Žemaitijos krašto istorija ir kultūra.

moksleiviai su baidare juros upeLaisvalaikis, praleistas gamtoje su kolektyvu, padeda sustiprinti draugystę ir tarpusavio pasitikėjimą. Aktyvus pramogavimas leidžia išmėginti savo jėgas, skatina nugalėti vidines baimes, ugdyti atsakomybę ir susikaupimą, patikrinti ištvermės rezervus. Tuo pačiu pasiduoti sportiniam azartui įveikiant baidarėmis vis naujus Jūros upės vingius.

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio siūlome Jums pasinaudoti mūsų paslaugomis už itin gerą kainą ir susiruošti į klasės ar grupės žygį baidarėmis Jūros upe.

Savo pagalbą ir paslaugas siūlome įvairių moksleivių ir jaunimo vasaros užimtumo projektų kūrėjams, sąskrydžių organizatoriams.

iki malonių susitikimų,
Dženeta ir Artūras Dobilai
+370 699 75546
+370 652 26904
info@turistauk.lt