Mobili pirtis

Mobili pirtis – tai gero garo pirtelė ant ratų – Jūsų patogumui pristatoma į bet kurią privažiuojamą vietą ir bet kurio sezono metu

Mobili pirtis – puikus pasirinkimas atgauti jėgas, sveikatą ir  pabendrauti su bendraminčiais. Po plaukimo Turistauk.lt baidarėmis Žemaitijos upėmis – Jūra, Akmena, Aitra, Lokysta turistams siūlome pratęsti pramogas ir pasilepinti mobilioje pirtelėje ar kubile.  Pabėgę nuo miesto šurmulio ir dulkių į ramų gamtos kampelį Šilalės rajone Žemaitijos kaime ne tik rasite ramybę šimtamečių ąžuolų apsuptyje, tačiau išgirsite, kaip čiulba paukščiai, ošia miškas, čiurlena vanduo. Prie laužo liepsnos vakaroti galima nors ir per naktį – dainos, žaidimai ir laužo liepsna vėl sugrąžins į tas dienas kai buvote dar vaikai.

Karšta pirtis ypač reikalinga į kelionę baidarėmis susiruošus  ankstyvą pavasarį tik išplaukus ledams, rudenį, upių pakrantėms pasipuošus įvairiaspalviais lapais ar žiemą, iškritus pirmajam sniegui. Baidarių nuomos paslaugą Šilalės rajone teikiame visus metus, todėl ir pirtelę savo turistams galime iškūrenti kada tik yra jūsų pageidavimas.

mobili pirtis ir baidariu nuomamobili pirtis su priespirciu

 

 

 

 

 

 

Karšta pirtelė atvyksta į pageidaujamą vietą – tai sprendimas atšvęsti mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, krikštynas, Jonines, Naujuosius metus, klasiokų susitikimus, vardadienius, susitikimo vakarėlius kitaip, mėgaujantis geru garu, natūraliais eteriniais aliejais ir žolelių arbata.

Kaina 60 Eurų / 2 – 3 val. + 15 eurų pirtelės atvežimas į pageidaujamą vietą 25 km spinduliu nuo Šilalės. Nuomojant ilgesniam laikui, kaina sutartinė.

mobili pirtis, priespirtispirtis po plaukimo baidaremis

 

 

 

 

 

 

 

 

Iškūrensite pirtį ten, kur pageidausite: prie ežerų, upių – Jūros, Akmenos, Aitros, Lokystos ir kitų, pakrančių, sodybose, taip pat kempinguose, poilsiavietėse, stovyklavietėse ir visur, kur tik įmanoma kartu nusivežti ir pirtį.

Sena liaudies tradicija naudotis pirties gydomosiomis savybėmis gyva ir šiandien.
Gausiai paprakaituoti ir paspartinti medžiagų apykaitą naudinga visiems. Todėl gero garo pirtis dažnai vadinama sveikatos šaltiniu ir skiriama ne tik poilsiui, ir sveikatai. Tai atgaiva kūnui, protui, sielai.
Nuo seno žinoma, kad sveikame kūne – sveika siela.
Pirtyje pasireiškiantys visi Visatos pradai – ugnis, akmuo, oras, garas, medis, žemė – teikia galias mūsų dvasiai ir kūnui, padeda šalinti ne tik mūsų negalavimų simptomus, o, svarbiausia, ir negalavimų priežastis.

mobili pirtele

 

 

 

 

 

 

Nepaprasta pirties galia arba 10 argumentų kodėl reikalinga pirtis:

 1. pirtis šalina stresą;
 2. pirtis mažina raumenų bei sąnarių skausmus;
 3. pirtis skatina toksinų išsiskyrimą;
 4. pirtis valo odą ir kūną;
 5. pirtis skatina gilų miegą;
 6. pirtis gerina širdies kraujagyslių veiklą;
 7. pirtis degina kalorijas;
 8. pirtis padeda kovojant su ligomis;
 9. pirtyje nepaprastai gera bendrauti;
  10. nepaprasta pirties galia.