Baidarių nuoma

Baidarių nuoma, kokybiškos ir patogios baidarės, gražiausi maršrutai Žemaitijos upėmis

Baidarių nuoma VISUS METUS, kokybiškos ir patogios VISTA, Brio baidarės, pritaikytos plaukti šeimoms su vaikais, gražiausi, populiariausi ir pačių išbandyti maršrutai Žemaitijos upėmis !!!

Esate pasimetę tarp gausybės informacijos, pasiūlymų ir nežinote, kaip smagiai sutikti išsvajotas atostogas ar pasidžiaugti laisvadieniais? Ne bėda. Jei pasiryžę patirti neįtikėtinų nuotykių, plaukiant baidarėmis nuostabiomis Žemaitijos upėmis, skambinkite Turistauk.lt vadovams: Dženeta +370 699 75546; Artūras +370 652 26904.

Turistauk baidarių nuomos bazė turi ilgametę patirtį turizmo srityje ir siūlo kokybiškų dviviečių baidarių VISTA, Brio ir vienviečių baidarių Cruiser, Carolina (iš viso apie 100 laivų) nuomą turistams palankiausiomis sąlygomis ir geriausia kaina!

Rinkitės iš įvairių populiarių ir turistų mėgstamų maršrutų Jūros upe, pavasarį – Akmena, Lokysta, Aitra ir kitomis – Minija, Dubysa, Venta – upėmis Žemaitijoje.

Kainininkas 2018 m.

Turistinis inventoriusNuomos kaina vienam turistui 1 dienai / Eurai
Baidarių nuoma

I-V ir sekmadienis
10 Eurų / 1 turistui

šeštadienis
12 – 15 Eurų / 1 turistui

Gelbėjimosi liemenės

nemokamai

Papildoma vieta baidarėje vaikui iki 5 metų

3 eurai / vnt. dienai

Hermetiškas maišas 50 l.

1,5 euro / vnt. dienai

NEMOKAMAI aprūpiname gelbėjimosi liemenėmis, maršruto žemėlapiu, detaliu žygio aprašymu, pravedame instruktažą bei teikiame visokeriopą pagalbą žygio metu.

Kviečiame atostogaujančius Šilalės, Tauragės rajono, Žemaitijos ir visos Lietuvos gyventojus, studentų ir moksleivių grupes bei visus vandens turizmo mylėtojus – baidarininkus praleisti aktyviai vasaros laisvadienius gamtoje. Savo pagalbą ir paslaugas – kokybiškas baidares VISTA, Brio, baidarių nuomą Jūros upe,  nakvynę stovyklavietėje su palapinėmis, nakvynę kaimo sodyboje su nameliais, vežimo paslaugą, siūlome įvairių moksleivių ir jaunimo vasaros užimtumo projektų – stovyklų, sąskrydžių kūrėjams, renginių ir spartakiadų organizatoriams.

Vežimo variantai

1. Susitarus, į Jūsų pageidaujamą vietą atvežame ir pasiimame kelionei pasibaigus tik baidares. Jūs atvykstate į suderinto baidarių maršruto pradžią ir po žygio išvykstate savo transportu. Visi maršrutai Jūros upės aukštupyje nuo Žadvainų pasroviui link Paragaudžio – Kvėdarnos – Padievaičio – Palaivio – Visdžiaugų – Pajūrio – Balskų užtvankos – Tauragės. Kaina – 15 eurų / 1 reisas nuo 1 – 12 baidarių (vienu kartu atvežame iki 48 baidarių/4 reisai).

2. Turistų vežimas (vienu kartu galime pervežti iki 40 – 50 turistų). Jūs atvažiuojate pas mus į nuomos bazę, ar į rezervuotą stovyklavietę, poilsiavietę ar kaimo sodybą Šilalės rajone. Sutartu laiku mes savo transportu visus turistus, baidares ir visą jūsų mantą nuvežame į pasirinkto maršruto pradžią ir parvežame kelionei pasibaigus atgal į nakvynės vietą. Kaina – 3 eurai / 1 turistui.

Baidarių nuomos sąlygos

  1. Baidarės ir kitas turizmo inventorius išnuomojamas pasirašius prieš plaukimą nuomos sutartį.
  2. Nuomos mokestis sumokamas nuomotojui perduodant, o nuomininkui priimant daiktus, t.y. pilnai atsiskaitoma iki žygio pradžios.
  3. Priimant išankstinį paslaugų užsakymą vasaros sezono metu, imamas išankstinis apmokėjimas 30 procentų nuo baidarių nuomos kainos, kuris, klientui atsisakius paslaugų, negrąžinamas.

Baidarių nuoma

Dvivietė baidarė “VISTA”

Gamintojas – anglų kompanija Perception – visame pasaulyje pelnė išskirtinę reputaciją dėl aukštos gaminamų baidarių kokybės. Baidarių korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno. Patogios minkštos sėdynės, reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį. Daug vietos daiktams susidėti. Stabilios, greitos, lengvai valdomos, labai manevringos. Nuomojamos baidarės pritaikytos plaukti šeimoms su vaikais, nes papildomai montuojasi sėdynėlė vaikui iki 5 metų.

baidare vista

 

Dvivietė baidarė “Brio”

Gamintojas – Prancūzų firma “RTM”. Brio baidarė – labai stabili, lengvai valdoma, tvirtas polietileno korpusas. Baidarėje įmontuota vaikiška sėdynė vaikui iki 5 metų, ergonomiškos sėdynės, atlenkiamos sėdynių atramos.

Brio dviviete baidare

Vienvietė baidarė “Carolina”

Gamintojas – Didžiosios Britanijos firma Perception. Tai specializuota vienviete baidare vaikams ir jaunimui. Tvirtas polietileno korpusas. Patogu plaukti tiek siaurais srauniais upeliais, tiek ežerais. Galima susidėti daiktus į baidarės priekį ir galą bei turi papildomo krovinio tvirtinimo gumas. Reguliuojamos kojų atramos. Įmontuota sėdynė su minkšta nugaros atrama.

Vienvietė baidarė “Cruiser”

Gamintojas – Vokietijos firma “Prijon”. Tai pačios aukščiausios kokybės vienvietė baidarė. Pripažinta visame pasaulyje. Baidarėje įmontuoti du tinkleliai bagažui, rankenos baidarės transportavimui, atramos kojoms, didelis privalumas – hermetinė bagažinė su liuku. Patogi sėdynė.

prijon cruizer vienviete baidare