Baidarių nuoma

Baidarių nuoma, kokybiškos ir patogios baidarės, gražiausi maršrutai Žemaitijos upėmis – Jūra ir Akmena

Baidarių nuoma Jūra ir Akmena visus metus. Baidarės, pritaikytos plaukti šeimoms su mažais vaikais. Gražiausi, populiariausi ir pačių išbandyti maršrutai Žemaitijos upėmis. Nakvynė nameliuose. Apgyvendinimas kaimo turizmo sodyboje. Maitinimas. Pirtis. Kubilas. Pavėsinės su elektra prie Jūros upės.

Esate pasimetę tarp gausybės informacijos, pasiūlymų ir nežinote, kaip smagiai sutikti išsvajotas atostogas ar pasidžiaugti laisvadieniais? Ne bėda. Jei pasiryžę patirti neįtikėtinų nuotykių, plaukiant baidarėmis nuostabiomis Žemaitijos upėmis, skambinkite Turistauk.lt vadovams: Dženeta +370 699 75546; Arturas +370 652 26904 arba rašykite: info@turistauk.lt Mes visada Jūsų paslaugoms.stovyklaviete, nameliai ant juros upes kranto, baidariu nuomaNAUJIENA – nameliai prie Jūros upės stovyklavietėje Dobilų slėnis!!!!

Kainos 2019 m.

Turistinis inventorius Nuomos kaina 1 turistui 1 dienai / Eurai
 

Baidarių nuoma

I-V ir SEKMADIENIS

7 – 10 Eurų /1 turistui

TIK šeštadienis

10 – 14 Eurų /1 turistui

Gelbėjimosi liemenės

įskaičiuotos į baidarių nuomos kainą

Papildoma vieta baidarėje vaikui iki 5 m.

3 eurai / vnt. dienai

Hermetiškas maišas 50 l.

2 eurai / vnt. dienai

NEMOKAMAI aprūpiname gelbėjimosi liemenėmis, maršruto žemėlapiu, detaliu žygio aprašymu, pravedame instruktažą bei teikiame visokeriopą pagalbą žygio metu.

Kviečiame atostogaujančius Šilalės, Tauragės rajono, Žemaitijos ir visos Lietuvos gyventojus, studentų ir moksleivių grupes bei visus vandens turizmo mylėtojus – baidarininkus praleisti aktyviai vasaros laisvadienius gamtoje. Savo pagalbą ir paslaugas – kokybiškas baidares VISTA, Brio, baidarių nuomą Jūros upe,  nakvynę stovyklavietėje su palapinėmis, nakvynę kaimo sodyboje su nameliais, vežimo paslaugą, siūlome įvairių moksleivių ir jaunimo vasaros užimtumo projektų – stovyklų, sąskrydžių kūrėjams, renginių ir spartakiadų organizatoriams.

Vežimo variantai

1. Susitarus, į Jūsų pageidaujamą vietą atvežame ir pasiimame kelionei pasibaigus tik baidares. Jūs atvykstate į suderinto baidarių maršruto pradžią ir po žygio išvykstate savo transportu. Visi baidarių maršrutai Jūros upe:  Žadvainai – Paragaudis – Kvėdarna – Padievaitis – Palaivis – Visdžiaugai – Pajūris – Balskų užtvanka – Tauragė – Nemunas. Kaina – 15 eurų / 1 reisas nuo 1 – 14 baidarių (vienu kartu atvežame iki 48 baidarių/4 reisai).

2. Turistų vežimas (vienu kartu galime pervežti iki 40 – 50 turistų). Jūs atvažiuojate pas mus į nuomos bazę, ar į rezervuotą stovyklavietę, poilsiavietę, ar kaimo sodybą Šilalės rajone. Sutartu laiku mes savo transportu visus turistus, baidares ir visą jūsų mantą nuvežame į pasirinkto maršruto pradžią ir /arba parvežame po žygio atgal į nakvynės vietą. Kaina – 3 eurai / 1 turistui vienkartinis mokestis, tiek plaukiant vieną dieną, tiek 2 – 3 dienas ar savaitę.

Baidarių nuomos sąlygos

  1. Baidarės ir kitas turizmo inventorius išnuomojamas pasirašius prieš plaukimą nuomos sutartį.
  2. Nuomos mokestis sumokamas nuomotojui perduodant, o nuomininkui priimant daiktus, t.y. pilnai atsiskaitoma iki žygio pradžios.
  3. Priimant išankstinį paslaugų užsakymą vasaros sezono metu, imamas išankstinis apmokėjimas 30 procentų nuo baidarių nuomos kainos, kuris, klientui atsisakius paslaugų, negrąžinamas.

Baidarių nuoma

Turistauk.lt baidarių nuomos bazė turi ilgametę patirtį turizmo srityje ir siūlo kokybiškų dviviečių baidarių VISTA, Brio ir vienviečių baidarių Cruiser, Carolina (iš viso apie 100 laivų) nuomą turistams palankiausiomis sąlygomis ir geriausia kaina!

Dvivietė polietileninė baidarė VISTA

Gamintojas – anglų kompanija Perception – visame pasaulyje pelnė išskirtinę reputaciją dėl aukštos gaminamų baidarių kokybės. Baidarių korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno. Patogios minkštos sėdynės, reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį. Daug vietos daiktams susidėti. Stabilios, greitos, lengvai valdomos, labai manevringos. Nuomojamos baidarės pritaikytos plaukti šeimoms su vaikais, nes papildomai montuojasi sėdynėlė vaikui iki 5 metų.

baidare vista

 

Dvivietė polietileninė baidarė Brio, su papildoma vieta vaikui iki 5 metų

Gamintojas – Prancūzų firma “RTM”. Brio baidarė – labai stabili, lengvai valdoma, tvirtas polietileno korpusas. Baidarėje įmontuota vaikiška sėdynė vaikui iki 5 metų, ergonomiškos sėdynės, atlenkiamos sėdynių atramos.

Brio dviviete baidare

Vienvietė baidarė “Carolina”

Gamintojas – Didžiosios Britanijos firma Perception. Tai specializuota vienviete baidare vaikams ir jaunimui. Tvirtas polietileno korpusas. Patogu plaukti tiek siaurais srauniais upeliais, tiek ežerais. Galima susidėti daiktus į baidarės priekį ir galą bei turi papildomo krovinio tvirtinimo gumas. Reguliuojamos kojų atramos. Įmontuota sėdynė su minkšta nugaros atrama.

Vienvietė baidarė “Cruiser”

Gamintojas – Vokietijos firma “Prijon”. Tai pačios aukščiausios kokybės vienvietė baidarė. Pripažinta visame pasaulyje. Baidarėje įmontuoti du tinkleliai bagažui, rankenos baidarės transportavimui, atramos kojoms, didelis privalumas – hermetinė bagažinė su liuku. Patogi sėdynė.

prijon cruizer vienviete baidare