Baidarės su vaikais

Baidarės su vaikais – ar verta? Tikrai taip!!!

Baidarės su vaikais – ar verta, ar galima, ar jau laikas – dažnas klausimas. Plaukimas baidarėmis Jūros upe vasaros metu nėra sudėtingas: irkluoti baidarę specialaus pasiruošimo nereikia. Tinkamai pasiruošę kelionei – drąsiai keliaukite su vaikais.

baidariu nuoma zemaitijoje juraVaikai – šaunūs keliautojai. Šie smalsūs, linksmi, nenuoramos ir išdykėliai nuspalvins jūsų kelionę ryškiausiomis spalvomis. Plaukimas baidarėmis, pagalba vienas kitam ruošiant maistą, poilsiaujant gamtoje su vaikais sutvirtina šeimos santykius, o vaikų patirti įspūdžiai ilgam išlieka jų prisiminimuose.

Baidarės su vaikais Jūros upe, Turistauk.ltTik reiktų nepamiršti, kad vaikų odelė greičiau nudega saulėje, todėl nepamirškite apsaugos priemonių nuo saulės ir galvos apdangalo. O mes jūsų patogumui baidarėje įrengsime trečią papildomą vietą vaikui iki  5 – 6 metų.

Plaukimas baidarėmis su vaikais Jūra, Turistauk.ltKad Jūsų poilsis būtų turiningas ir kupinas įspūdžių, vandens keliones reikia planuoti itin kruopščiai. Labai svarbu tinkamai pasirinkti inventorių, maršruto pradžią, tarpinius sustojimus ir poilsį, maršruto pabaigą. Reikia suplanuoti valčių ir poilsiautojų nuvežimą į maršruto pradžią ir parvežimą po kelionės. Tai padaryti padėsime mes – Turistauk.lt baidarių nuoma Žemaitijoje komanda.

baidariu nuoma juraGalime pasiūlyti gerai suplanuotas ir pačių išbandytas vandens keliones Žemaitijos upėmis, išnuomoti kokybiškas baidares, užsakyti nakvynę kaimo turizmo sodyboje ir pirtį, rekomenduoti nakvynei stovyklavietes.  Be to, į bet kurią privažiuojamą vietą, galime atvežti ir iškūrenti Mobilią Pirtelę. O kad kelionė būtų įdomesnė, saugesnė ir ilgai nepamirštama, aprūpinsime kokybišku maršruto žemėlapiu ir išsamiu aprašymu, padėsime pasirinkti maršrutą, mielai atsakysime į visus su žygiu susijusius klausimus.