Baidarių nuoma Žemaitijoje


Su didžiuliu optimizmu dirbame, kad vandens turistų atostogos būtų pačios puikiausios!

Sužinok daugiau Pasirink maršrutą

Baidarių nuoma Žemaitijoje, nameliai, pirtis, stovyklavietė

Baidarių nuoma Žemaitijoje už gerą kainą, aktyvus šeimų, kolektyvų, organizacijų, draugų kompanijų poilsis Šilalės rajone, natūralioje ir ekologiškoje Lietuvos gamtoje, aplankant gamtos ir istorinius objektus  – viskas iš pirmų rankų, be tarpininkų !!!

stovyklaviete, nameliai ant juros upes kranto, baidariu nuomaSkambinkite, rašykite Turistauk.lt komandai, pasirūpinsime, kad atostogos būtų be rūpesčių. Mus pasirinkti verta:
* 2018 metų naujiena – NAMELIAI ant Jūros upės kranto stovyklavietėje Dobilų slėnis!!!
* 15 metų darbo patirtis vandens turizmo srityje, lankstumas, išskirtinis dėmesys kiekvienai grupei;
* baidarių nuomos bazėje 100 kokybiškų baidarių: vienvietės, dvivietės ir dvivietės, pritaikytos plaukti su mažaisiais šeimos nariais  – vaikais iki 5 metų;
*  gražiausi ir įdomiausi Jūros upės maršrutai, pačių išbandyti, praplaukti nesuskaičiuojamą kartų ir pažįstami kaip penki pirštai;
* baidarių nuoma – visus metus;
* pavasarį, rudenį ir vasarą po liūčių organizuojame ekstremalius plaukimus patyrusiems turistams egzotiška ir sraunia Akmenos upe, vingiuojančia per Pagramančio regioninį parką;
* baidarių nuoma Jūros upe. Jūra – Šilalės rajoną garsinanti upė, stebinanti maršrutų įvairove, nuolat besikeičiančiu kraštovaizdžiu su didingais ąžuolais, smagiomis rėvomis ir slenkstukais, švariu vandeniu ir tyru oru;
* galime pasirūpinti baidarių nuoma, pervežimu ir priimti dideles grupes (iki 200 turistų): kolektyvus, organizacijas, bendruomenes, įmones, draugų kompanijas, moksleivių ir studentų grupes, sąskrydžių dalyvius;
* rezervuojama nakvynė – jums paruošta stovyklavietė Dobilų slėnis prie Jūros upės su pavėsinėmis ir 5 nameliai (40 nakvynės vietų), Dovydo kaimo sodyba su nameliais, pirtimi, kubilu ant Jūros upės kranto, Ligitos stovyklavietė su pavėsine ir kubilu prie Jūros upės, kaimo sodyba Rubinzauras netoli Šilalės miesto, erdvi poilsiavietė Palaivis Jūros pakrantėje ir nemokama, naujai renovuota Pajūrio seniūnijos rekreacinė stovyklavietė su pavėsinėmis, žaidimų aikštelėmis ir baidarių prieplauka;
* atvežame mobilią pirtelę ant ratų ten, kur turistai pageidauja;
* sudarome kiekvienai grupei maršrutą pagal pasirinktą nakvynės vietą, rekomenduojame geriausią variantą, atsižvelgdami į grupės poreikius.

Sveiki, atvykę į Žemaitiją, į jaukų Šilalės miestelį, tariame visiems, kuriuos domina baidarės ir nuotykių turizmas. Patirtis, lankstumas, greitas aptarnavimas, kokybiškos baidarės, pritaikytos plaukti su vaikais, maršrutų įvairovė, kurie pačių praplaukti nesuskaičiuojamą kartų – tai mūsų pranašumas vandens turizmo srityje, nes baidarių nuoma Žemaitijoje užsiimame jau ne pirmus metus, todėl turistų norus puikiai suprantame ir galime pasirūpinti ne tik baidarių nuoma, taip pat patarti, koks geriausias maršrutas tinka Jūsų grupei ir kur apsistoti nakvynei po plaukimo.

Baidarių nuoma upe Jūra, laiko patikrinti baidarių maršrutai

Baidarių nuoma upe Jūra Žemaitijoje, 100 nuomojamų baidarių, iki 200 turistų grupės, populiariausi maršrutai Jūros upe Šilalės ir Tauragės rajonuose.
Turistauk.lt baidarių nuomos bazės įkurtos Šilalės rajone Balsių kaime ir  Padievaičio kaime netoli Kvėdarnos ant Jūros upės kranto  stovyklavietėje Dobilų slėnis. Turistams sudaromi maršrutai nuo pat Jūros aukštupio. Nuo Žadvainų kaimo, kur upę kerta automagistralė Klaipėda – Kaunas, pasroviui aplankant Kvėdarnos ir Pajūrio miestelius. Jei žygis baidarėmis planuojamas daugiau nei 4 – 5 dienas, pasiekiama Tauragė ar net Nemunas.
baidariu nuoma upe juraKviečiame į Žemaitiją, patirti nuotykius Jūros upėje ir aplankyti Šilalę – vienintelį Lietuvos patriotų miestą.
Rekomenduojame mėgstamus, įdomius, laiko bei patirties patikrintus baidarių maršrutus Jūros upe. Su nakvyne poilsiavietėse ir stovyklavietėse, su pavėsinėmis, laužavietėmis, kaimo turizmo sodyboje su nameliais, pirtimis, kubilu.
Jūros upė – gimtoji upė, mūsų mylimiausia, praplaukta baidarėmis nesuskaičiuojamą kartų ir pažįstama per 15 darbo metų kaip penki pirštai. Visada galime Jums pasiūlyti populiariausią ir geriausią baidarių maršrutą, įvertinant tuo metu esantį vandens lygį, jūsų jėgas ir pageidavimus. Jūsų paslaugoms kokybiškos baidarės, pritaikytos plaukti šeimoms su vaikučiais – baidarėje įrengiama trečia vieta vaikui iki 5 metų. Jūros upė savo grožiu ir maršrutų įvairove garsi ne tik Žemaitijoje, tačiau ir visoje Lietuvoje. Jūra – vingiuota, pasižyminti giliu slėniu, rėvų, akmenų gausa, išgriautų užtvankų slenksčiais, nemažu nuolydžiu. Upės šlaitai, pasipuošę atodangomis ir apaugę didingais ąžuolais, piliakalniais, gamtos, kultūros ir istorijos paminklais. Turistą maloniai nuteikia nuolat besikeičiantis kraštovaizdis, grynas oras, natūrali gamta. Akį džiugina ir širdį glosto įvairiaspalviai ir reti augalai.
Baidarių nuoma upe Jūra visiems: žygiai Jūra nenuobodūs, tinkami ir pradedantiesiems, ir šeimoms su vaikais, ir dideliems kolektyvams, ir patenkina aštresnių pojūčių mėgėjų poreikius.

Klientų atsiliepimai